Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uleńkaaaaaaaaaaa

Prezent dla teściowej!

Polecane posty

Gość Uleńkaaaaaaaaaaa

W przyszłym miesiącu poznaję swoją teściową! Mój narzeczony ma średni kontakt ze swoimi rodzicami, do tej pory jeszcze ich nie poznałam (a jesteśmy razem 3 lata!). W przyszłym miesiącu pierwszy raz pojadę do teściów i teściowa akurat będzie miała 50 urodziny. Zastanawiam się co kupić jej na prezent. Na internecie znalazłam piękną narzutę w niedużej cenie. tuchos.pl/produkt/Narzuta_220x200_+_2x45_BROWN_9170_423 Zastanawiam się, czy to dobry pomysł na prezent dla niej? Nie dysponuję dużym budżetem więc bardzo drogie prezenty nie wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulaaaaaaa
ja tam mysle, że tesciowa powinna się cieszyc, że w ogole cie pozna! prezenty nie są ważne! ale narzutka piękna, spokojnie możesz dać, wypada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koczka
zamawiałaś już w tym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleńkaaaaaaaaaaa
Ciotka ostatnio zamawiała i mi podeslala link, wszystko było ok. Może ktoś jeszcze doświadczony w kontaktach z teściowymi się wypowie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie matki to sa na ogol skrzeczace c**y neinawidzace ludzi bo nie wiedza nawet kim chca byc 333 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej spytaj narzeczonego czy takie cos się przyda, jesli tak to spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleńkaaaaaaaaaaa
Właśnie narzeczony średnio wie, a matki też nie chce pytać. To dla niego krępująca sytuacja po tak długim braku kontaktu z rodzicami. Nie straszcie mnie proszę strasznymi teściowymi bo już usłyszałam tyle tych historii, że aż się boję! Coś czuję, że najlepiej będzie kupić narzutę (niech wie, że nie jestem chamem :D), a do tego wino (jak będzie straszna to może załagodzi to nasz kontakt!) i kwiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ostatnio szukałam pomysłu na prezent i znalazłam fajną stronkę z gotowymi kompozycjami. kaszmirposciel.pl/a,pomysl_na_prezent,29 Dzięki temu mogłam spokojnie zająć się szukaniem sukienki, a nie tylko prezentu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleńkaaaaaaaaaaa
A jak wygląda jakość takich ręczników. Boję się zamawiać takie rzeczy bez dotknięcia i sprawdzenia jaki to dokladnie material, czy nie jest zbyt szorstki. Przyszły Ci już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne narzuty i niedrogie są też na www.swistak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natuniap
Teściowej to lepiej kupić coś ładnego, żeby wiedziała, że byle czego nie dostała. Może dobrym pomysłem byłoby kupienie jakiegoś zestawu biżuterii, fajne widziałam w sklepie online jubilea. Przed zakupem podpytałabym swojego faceta jaką biżuterię nosi teściowa, żeby trafić w jej gust. Z takiego prezentu każdy byłby zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent dla teściowej trudny temat :) ale nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Prezent na bank znajdziesz na stronie http://www.cozacena.pl/ wystarczy kliknąć i masz wszystko w zasięgu ręki bez wychodzenia z domu. Porównujesz ceny i oszczędzasz pieniądze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×