Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luci76

lepszy catering czy kucharki ?

Polecane posty

hej jestem w trakcie przygotowań ślubnych :) chciałam się zapytać czy lepiej wynająć kucharkę czy catering ? jak sądzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz lokal, w którym może gotować kucharka( dobra i sprawdzona przez ciebie i bliskich znajomych, najlepiej z okolicy) to nie zastanawiaj się i zamawiaj kucharkę. Żadne jedzenie z cateringu nie dorówna temu ugotowanemu na bieżąco przez kucharkę. Ja byłam na wielu weselach, ale najsmaczniejsze jedzonko to było tam gdzie gotowała kucharka, żadna knajpa takiego nie zrobi. Właśnie w sobotę byłam na weselu gdzie wszystko(wędliny, szynki, ciasta,ciasteczka,wiejski stół...) robiła kucharka i młodych nic nie interesowało(łącznie z owocami, napojami, kelnerami..). Jedzenie pyszne i koszt dużo niższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle,że ciężko taka sprawdzoną kucharkę znaleźć - chyba że znasz, to wtedy bym się nie wahała. u mnie jednak był catering - http://www.slimak.com.pl i muszę przyznać,że o wiele to wygodniejsze, goście maja ciepły bufet i serwis kawowy nieustannie, no i taniej to wychodzi a jedzonko nie mniej smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×