Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dj na wesele w Białymstoku, kogo polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Hej wszystkim! Poszukuje dj-a na wesele, które odbędzie się w maju 2015 w Białymstoku. Dotychczas zainteresował Dj Grudi . Dzięki nim goście na weselu mojego znajomego na weselu świetnie się bawili. Przede wszystkim Pan Sebastian w bardzo kulturalny sposób prowadzi całą imprezę, co chyba najbardziej mi się wtedy spodobało! Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać: http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Puzzle-Band-Poznan.html Co myślicie? A może macie jakieś inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W innym temacie pisałas o tej samej porze że u siostry, cos ci się pomieszało, reklamując płatny portal po wszyskich tematach - "gdzie wesele"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaimichal
U Nas był DJ LAMA www.djlama.pl z Kluczborka i również byliśmy meeega zadowoleni. Zabawy bez podtekstów erotycznych co było dla Nas ważne, muzyka dla każdego coś - wszystko tak jak ustalaliśmy. W trakcie Wesela Kamil także do nas podchodził i proponował to czego nie omawialiśmy - zero samowolki. Polecamy i Pozdrawiamy Asia i Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłam na weselu z grupą Twój Wodzirej. Świetna zabawa, muzyka super, bez problemu do dogadania, do ustalenia co chcemy czego nie itd. Wszystko bardzo kulturalnie. ich strona www.twojwodzirej.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×