Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

blagam co myslicie o tej kurtce mam 30 lat

Polecane posty

Gość gość
Raczej przyznaj, ze nie masz wolnych 300-400zł na porządna kurtkę i musisz kupować łachy na bazarze :) Kurtek jest duzy wybór, ja kupiłam ładną, dopasowana i nie widzę dziewczyn w takiej samej na ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odp********e się od dziewczyny ,a ty ostatnia co się popisujesz może jej nie stać a może stać a może dziewczyna kosztem droższej kurtki coś pożytecznego za to kupi ,więc k***a nie oceniajcie nikogo bo juz najgorsze są te co krzyczą nie stać cię na lepszą to same g****o mają taka jest prawda niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak jestem biedna i dlatego pociskam jad o cudowności szmatek z sieciówek... chciałabyś, ale tak nie jest. Nie cierpie oklepanych TANDETNYCH ciuszków żadnej jakości z sieciówek, nie dziwi mnie to że kupuja tam nastolatki nie majace własnego stylu które nie maja pieniedzy na nic innego, ale dorosła kobieta w kurtce z sieciówki szyjacej w bangladeszu... dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się ta kurtka nie podoba, nie mój styl. Choć może założona lepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
wioesz twoim problem nie jest wybór kurtki a twoja głowa ,to ty w tym masz chodzić i sie dobrze czuć a nie cała kafeteria ,nie ogarniam tego typu tematów ,jeszcze rozumiem pytania typu czy te buty do tej sukienki ,ale radzić się na kafe jaką kurtkę sobie kupić i od tego uzalezniac zakup ...no brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŁAŁ na kaffe same faszjjjjjjjjjjjjonistki :) ja jakoś na codzień widze babki w okropnych kurtkach i ta kurtka autorki wyglada lepiej niż co 2 mijana na ulicy. Co do siecióweczek, w ubiegłym roku lupiłam kurtke w hm za 259zł i wstydziłam sie w niej chodzić, bo bedac w sklepie smarkula-córka sasiadów miała taka, w drodze do pracy srednio widziałam 2-3 babki w takich samych. Okropne uczucie, kupiłam inna ze sklepu znajdujacego sie w centrum miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×