Gość gość Napisano Październik 22, 2014 Czesc dziewczyny. Jestem w 4 tygodniu ciazy i strasznie boli mnie brzuszek jak na okres. Mam juz tak od paru dni, kiedy pojechalam wczoraj na pogotowie powiedzieli ze oni nic nie moga zrobic nawet usg mi nie zrobili bo nie krwawie:/ moj lekarz moze mnie przyjac dopiero za tydzien, wiec dlatego pisze tutaj... czy to normalne? mialyscie tak kiedys? bo nie wiem czy mam sie martwic... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach