Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pati147

Powtórne wypadanie włosów po porodzie.Pomóżcie:(

Polecane posty

Gość Pati147

Witam. Tak jak w temacie moim problemem jest powtórne wypadanie włosów. Córeczkę urodziłam 11 miesięcy temu. Ok. 4 miesiąca po porodzie zaczęły mi bardzo wypadać włosy, do tego stopnia, że miałam łyse zakola, takie jak mają czasem mężczyźni. Po ok. 3 miesiącach wypadanie uspokoiło się, włosy zaczęły odrastać, tam gdzie miałam te zakola, zaczęły rosnąć nowe włosy, które są krótsze od pozostałych. Od około paru dni znów obserwuję wzmożone wypadanie włosów, nie ma co prawda takich prześwitów jak wtedy, ale boję się co będzie dalej. Włosy znów są wszędzie i jest ich pełno:( Każde moje dotknięcie, powoduje ich wypadanie, o czesaniu i myciu nawet nie wspomnę, wtedy wychodzą całe kłęby. Dodam , że od niedawna znów biorę tabletki antykoncepcyjne, czy to może być przyczyna?(Chociaż przed porodem brałam je regularnie kilka lat i nic się nie działo. Błagam , pomóżcie- czy to wypadanie może być jeszcze spowodowane nieustabilizowaniem się hormonów w organiźmie po porodzie? Czy któraś z Was miała taki problem? Może znacie jakieś sposoby, żeby to wypadanie ograniczyć? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też urodziłam prawie 11 miesięcy temu i podobnie jak u Ciebie wypadanie sie zmniejszylo i teraz znowu leci więcej włosów. Fryzjerka powiedziala,ze prawdopodobnie jest to spowodowane pora roku-jesienią zawsze wlosy wypadaja bardziej. Ale ja karmie jeszcze piersią,więc to tez ma podobno znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki:) Ja nie karmię piersią, więc sama nie wiem już co o tym myśleć. A może są tu kobiety , które miały taki sam problem, a potem wypadanie ustabilizowało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×