Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotnosc i seksualnosc

Polecane posty

Gość gość
nie rozumiem tego pie\\rdolca na punkcie seksu, seks jest nudny, przereklamowany, jestem samotna, mam 30l i nigdy nie odbija mi z braku sexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co innego bliskość, przytulić się, mieć w kimś wsparcie, tego mi brakuje, ale ku\\tasa mi nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnnn
Dlaczego?Ja tam lubię bliskość,seks,przytulanie,ciepło,objęcia. Mmm rozmarzylam się.Przydałby się jakiś ciepły,odpowiedzialny mężczyzna.Nie mogę go znalexcć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem tego pie\rdolca na punkcie seksu, seks jest nudny, przereklamowany, jestem samotna, mam 30l i nigdy nie odbija mi z braku sexu xx tu nie chodzi o p*****lca , czysta biologia sie klania j ja np w okresie jajeczkowania cala chodze naladowana jak bateria - mam zwyczajnie chcice , coz zrobic to hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka
do samotnej 38 letniej matki. Nie dziw się, że Cię ludzie omijają kiedy ciągle u ciebie jest ponuro i pada deszcz:) Ja też mam dwoje dzieci, jestem trochę młodsza, ale mam nowego partnera, ty jesteś pesymistką straszną, ty widzisz szklankę w połowie pusta, a ja w połowie pełną. Ja jestem optymistka i wiedziałam, że sobie ułożę życie, dla mnie rozwód to było wyzwolenie. Myśl pozytywnie skup się na pozytywnych rzeczach w swoim życiu, znajdź sobie jakieś zajęcie, posłuchaj sobie ulubionej muzyki, oglądaj kabarety musisz trochę humoru wprowadzić w swoje życie:) spoglądaj na ludzi ciepło z uśmiechem w oczach bądź życzliwa i uśmiechnięta zobaczysz, że odpowiedzą Ci tym samy i od razu twój dzień będzie sympatyczniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka
gość wczoraj nie rozumiem tego pie\rdolca na punkcie seksu, seks jest nudny, przereklamowany, jestem samotna, mam 30l i nigdy nie odbija mi z braku sexu usmiech.gif Albo oszukujesz sama siebie, albo coś z Tobą nie tak :) I Nie chodzi o p*****lec a zwykłą ludzką potrzebę bliskości i namiętności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Z drugiej strony małżeństwo nie daje żadnych gwarancji, że będzie sex i czułość. x sedno sprawy. zazdroscimy malzenstwo, a ile się slucha, jak to sie ludzia duszą, są z przyzwyczajenia, sex raz na miesiac i zero bliskosci. Przeciez to nie dotyczy tylko ludzi samotnych. Ja od 2 miesiecy jestem sama i mimo, zze uwielbiam seks, staram sie to jakos wyprzec, nie myslec. Jak zaczynam myslec o bliskosci, to po prostu szybko przerzucam sie na inny temat...taka samodyscyplina niestety, inaczej pewnie bym zwariowała :( dobry jest tez sport, wysilek fizyczny-daje poczucie takiego zadowolenia i rozladowuje napiecie. Tylko trzeba się zmusic najpierw, ale potem naprawdę wciąga i pomaga. Ja jestem atrakcyjna, nie bede ukrywac, mila, ludzie mnie lubią, ale mam taką pracę (w biurze) z samymi babkami, nie chodzę po klubach i nie mam okazji, zeby spotkac kogos normalnego... Niedlugo 30tka, trochę się boje, ze juz nikogo nie spotkam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tego, jestem sama a onanizm jest mi obcy. Przecież to obrzydliwe! Czułabym po tym do siebie wstręt. Uzależnienie uważacie za normę? Jakie hormony, popędy? Od tego jesteśmy ludźmi, żeby nad sobą panować a nie ulegać popędom. Też mam potrzebę czułości i bliskości i męskie ramiona nie są mi obce, ale zaspokajać ją w traki sposób?! To upokarzające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż, każdy psycholog/psychiatra powiedziałby, że masz duży problem ze sobą i swoją seksualnością, skoro własne cialo Cię obrzydza, żenuje i co tam jeszcze. Także nie obrazaj innych, tylko zastanów się nad sobą. Dotykając się nie wyrządza się nikomu krzywdy, nie robi nic zlego. Nie sluchaj tak księdza i babci, może zmądrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co za czasy, że erotomani narzucają normy! :) Kto tu jest zaburzony? Ja panuję nad sobą, jestem wolna, moje ciało mną nie rządzi, jest piękne i szanuję je a masturbacja to jakaś karykatura bliskości. Patologia! Cóż, większość ma rację? Nie zawsze. Jeszcze nie tak dawno normą było gazowanie i palenie ludzi w piecach. Uważano to za pracę, procedurę, wykonywanie obowiązków. A dziś? W Niemczech dozwolona jest zoofilia i to też jest wg was normalne? No przecież taką ludzie mają potrzebę, taki popęd, gra hormonów..:P Lobby dewiantów seksualnych opanowało świat i media i taki macie właśnie przekaz. Uspokaja was się, że to nic złego, tylko czemu to wam jakoś szczęścia nie daje i tak podle się po tym czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie daje szczęscie głębokie gardło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie wnikam, co to jest. Pewnie jakieś obrzydlistwo, które tobie nie jest obce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz poważne zaburzenia :D jak można porównywac zoofilię do dotyku wlasnego ciala? Chora jestes, naprawdę. Jeśli nie wyrządza się komuś krzywdy, nie widzę w tym nic zlego. Dewiantem to jestes ty, najgorszy przypadek zidiocenia przez księdza, który plecie bzdury z ambony, a na boku sam posuwa baby na zachrystii. Hipokryzja do wkadratu. Pewnie jogę też uważasz za sektę, lol. Z mojej strony koniec dyskusji, nie ma sensu z betonami rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś ty głupia:-):-):-);-) porownujesz masturbację do zoofili? Rano zrobiłam sobie dobrze paluszkiem ale kozy bzykac nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona tego nie zrozumie :-D:-D:-D nie ma sensu tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie seks oralny uważa za szatanski wynalazek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tylu tez nie można bo tak robią tylko zwierzęta:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak ksiądz każe zlizywać dzieciom śmietanę z kolana to jest to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem sie dziwią, że facet idzie do kochanki, bo ją wszystko brzydzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokralipka
Ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Ona nie porównuje zoofilii z masturbacją. Chodzi tylko o to, że 'co niektórzy' nie mają kontroli nad własnym ciałem. Chce im się seksu, to robią to sami. Seks ma być seksem, a co znaczy 'rozładowanie się' ? Jedna z drugą musi być bardzo ograniczona i uwieziona we własnym ciele jeśli musi się rozładowywać w ten sposób. Myślicie, że osoby, które źle wypowiadają się na temat masturbacji są jakieś nawiedzone lub są moherami? Nie. Tymi ludźmi -po prostu-nie rządzi ciało, to oni rządzą ciałem, mają nad nim kontrolę. Są ponadto. A Wy się z nich (niej) śmiejecie i ich wyzywacie, najlepiej się nakrzyczeć i przekonać do swojej racji. Walka z wiatrakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, chodzi tylko o to, żeby ich nie wyzywać dewiantami i erotomanami. Sama tego nie praktykuję, jak napisalam staram się o tym nie myslec, albo pocwiczyc trochę. Ale nie przyszloby mi do glowy, zeby uznac to za cos strasznego, bez przesady. Moze i nie panują, a moze tak im to mocno przeszkadza, że taki sposob im pomaga. Co, lepiej się puscic z byle kim? Watpie, zeby raz na jakis czas, nawet pare razy w tygodniu bylo uzaleznieniem. Seksoholizm akurat jest bardziej skomplikowany, mysli się o seksie ciagle i robi to w kiblu, w pracy, wszędzie, bo nie mozna wytrzymac. Wiec proponuje przystopować z obrazaniem ludzi, ktorzy sie masturbują, bo to nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze sie masturbuje nie oznacza ze nad soba nie panuje , nie pocieram sie w autobusie w parku w pracy bo akurat mi sie zachcialo, oczywiscie ze nad tym panuje ale sa dni kiedy leze w wannie pelnej piany sacze sielisek wina , robi mi sie dobrze i a dotykanie gladkiej skory ( mojej skory mojego ciala sprawia mi przyjemnosc i nie ma w tym ani kszty dewiacji - mialabym kogo do wanny zaprosic to dalabym sie wypiescic a ze nie mam to dobrze sie bawie sama z soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, babka ma nierówno pod kopułą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie , az sobie ochotki narobilam a zakupilam ostatnio sprzet pokazny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×