Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Portale randkowe to jakieś żarty

Polecane posty

Gość gość

No nie wiem czy ja mam pecha czy co? od nie dawna mam konto na tej sympatii, wysłałem kilka oczek jedna odpowiedziała oczkiem, nie miała za wiele na profilu wysłałem jej wiadomość zapoznawczą oraz podziękowałem za oczko i zero odzewu... Kolejna sama wysłała oczko to napisałem wiadomość zapoznawczą i zero odzewu! Kolejna sama zaczęła do mnie pisać to jakoś myślałem że chociaż będzie dążyć do spotkania a ona po paru wiadomościach przestała a całkiem miło się pisało i wyszło że pewne rzeczy lubimy obydwoje... Tam tak zawsze jest? ja mam 32 lata a tamte kobiety od 26 do 31 chyba sobie dam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo, już odpuściłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo lopes
Dlatego zrezygnowałam z sympatii.Jedna rada dla Ciebie:ja na oczka nie odpowiadalam.Na wiadomości -zawsze.Jeżeli faceta nie stać było na skrócenie dwóch zdań i zagadanie,to nie ma sensu rozmawiać nawetOczka to mogą sobie puszczać gimnazjaliści.Może te kobiety musiały jak ja? Bez obrazy,napisałam szczerze.Inna sprawa,ze trudno trafic.Ja miałam pecha do panów szukających tylko seksu,wprost o tym pisali(co to się dzieje na tym świecie).Duzoby opowiadać,Ciekawe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako dodatek do poznawania można używać portali, ale na pewno nie jako podstawę... tylko jako taki malutki "bonusik", po którym nie powinno się zbyt wiele spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo lopes
Aha czasami jak się nie miało wykupionego abonamentu,to nie można odpowiadać,tylko te nieszczesne oczka puszczać.Może w niektórych przypadkach tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu, oczka są po to, by ich używać. By wybadać, czy jest się mile widzianym, zamiast od razu produkować epopeję, na którą nikt nie odpowie... Zawsze można odesłać oczko czy tam inną zaczepkę typu "podoba mi się" itp. a wtedy osoba zainteresowana na pewno nawiąże kontakt. Twoje myślenie jest jakieś.. dziwne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo lopes
No proszę Cie,zamiast napisac:czesc ,Masz ciekawy opis z ja również interesuje się.../witaj,widze,ze jestesmy z tego samego miasta... Czy cos w ty stylu,to facet czy kobieta oczko wysyła?Ja dostaje oczko i nie wiem,komusnsie zdjęcie moje podoba,czy opis,czy hurtowodzis ktoś oczka wysyla?Często zresztą za oczkiem szło zaraz zdanie :czesc co robisz,Może masz ochotę się spotkać wieczorem?-litości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważ, że na takim portalu możliwość wysyłania wiadomości jest ograniczona dla osób bez konta premium, a pewnie ogromna większość tam nie ma tego konta wykupionego. Więc dziwienie się, ze ktoś wysyła oczka, skoro nie może inaczej, jest bezsensem. Po co tam w ogóle siedzisz, skoro dla ciebie wysłanie oczka to niemal obraza majestatu? Poza tym tak trudno skumać, że skoro wysyła oczko, to najwyraźniej JEST zainteresowany? Przez takie osoby już całkiem nie sposób na portalach znaleźć kogokolwiek, bo się okazuje, że nawet narzędzie, które portal udostępnia, czyli najzwyklejsze oczko jest obrazą majestatu dla jaśnie pani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo lopes
To pisze Ci,,ze juz nie jestem na tym portalu.Za duzo seks propozycji i żonatych facetów pisało?Chlopie o co ci chodzi?Jeżeli nie stać cie na napisania trzech zadn do kobiety i obrazasz się,ze wysylasz te oczka ,a żadna Ci nie odpisuje,to wybacz ale zachowujesz się jak królewicz:wyslalem jej oczko,a ona nic,niegodna! Ja jak mnie facet interesował to pierwsza pisalam.Czasem odpowiadali,a czasem nie i ani mi w głowie były fochy,ze któryś nie odpowiedzial.Może moja wiadomość im nie przypadła do gustu,albo zdjęcie się nie podobało.Życie.I nie ma się co obrażać. A jak się np dostaje jednego dnia dwie wiadomości i 20 oczek,to logiczne jest!komu się odpisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczko- to takie lekceważenie.Nie chce się napisac,to po najmniejszej linii oporu się idzie.Tylko kliknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie na portalach randkowych wcale nie szukają partnerów, większość z nich rejestruje się tam dla świętego spokoju, że niby próbują coś w swoim życiu zmienić i że niby szukają, to takie uspokojenie swojego ego. No chyba że trafi się "ideał" piękna laska, lub przystojny i bogaty facet, wtedy są skłonni podjąć próbę zapoznawczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Uwielbiam .... Całą dupę mi rozsadziło po kaszance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×