Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Kafeteryjna zabawa, rysujemy Man of the Moona!

Polecane posty

Gość gośćiowka
ja niewiem co to jest man ofthemoon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E nieee. :D Wyobrażam go sobie jako brodatego przystojniaka. Niestety, nie narysuję. Spaliłam kolejnego laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narysowałabym go jako wielkiego trolla depczącego po upadłej Kasi :P - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu ja mam niby być upadła, jak on sam sie kompromituje każdym kolejnym postem, i kolejnym durnym stwierdzeniem? :D prawidłowo wykonany rysunek powinien przedstawiać mnie stojącą mu glanem na głowie i jego żałośnie ujadającego na mnie spod tego glana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to ty dajesz się trollować, więc to ty leżysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam wątpić w twoje 20 lat. :D Wyraźnie widać w tym dziele dziecięcą, niezbyt mroczną kreskę :classic_cool: Szatan od dziś tobą gardzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego madrości: -nikt po 30 nie słucha metalu -metal to nie muzyka -klasyczny heavy metal to nie metal tylko hard rock, bo metal to tylko to, co on uznaje za "niesłuchalne darcie mordy" -koleś który subiektywnie nie zgadza sie ze mną które zespoły black metalowe sa najlepsze i dyskutuje ze mną kulturalnie jest "kolesiem obeznanym w metalu który mnie punktuje, bo ja mam tylko wiedze z wikipedii" -Vikernes ma tylko przypadkowo taki nick i nie ma nic wspólnego z Vargiem Vikernesem -każda osoba która gra na gitarze nagrywa wszystko to co zagra -dobra muzyka to taka od którego powstaje dużo klubowych remixów, czyli metal jest kiepski i tak dalej, i tak dalej, można mnożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wyraźnie widać w tym dziele dziecięcą, niezbyt mroczną kreskę" widać karykaturalna kreske, osoby nieprzyzwyczajonej do rysowania przy pomocy myszki komputerowej. Moge oczywiście narysować cie na papierze i zeskanować, ale myślisz że mi sie chce? :classic_cool: Mówisz, ma być mroczna, jesteś gotem i miałam cie tak narysować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieknie rysujesz katarzyno:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×