Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

x....

Polecane posty

Gość gość
Jest tu z kim porozmawiac ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To twoje zdjęcie czarnuchu? :O Szkoda że ty nie wstawisz swojego spaślaku :O aaa pamiętam chyba kiedyś wstawiłaś zdjęcie figury jaką ty masz- brzuch jak w 3 mies ciąży, zwiotczałe ciało jak u 50 latki :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Good girl, ochotka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm.... nie dobrze ;) ladne masz te oczka :P To moze prywatnie porozmawiamy? Mozemy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
NOBLESA niecały miesiac temu mówiłaś że ważysz 86 a teraz 48. Powiedz mi jak schudłaś 38 kg w 3 tygodnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie mozemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Noblesa Dlaczego obrazasz autorke??? Jestes rasistką??? Czarne kobiety są piekne:-) Ja tak uwazam:-) Mamy mlodą dziewczyne ktora niepotrzebie marnuje czas na ERO klikając w samotności we wlasna lechtaczke i klawiaturę zamiast znaleźć blisko Siebie jakiegoś fajnego faceta który by Ja rżnął tyle razy ile by chciała i jak chciała:-) Z gory dodaję że ja osobiście nie jestem zainteresowany żeby nie było nieporozumień:-) Co Mi nie przeszkadza docenic że jest bardzo piękną i atrakcyjna seksualnie młodą kobietą:-) Wykazała się też sporą odwaga umieszczając na ERO swoje zdjęcie. Bardzo chętnie zobaczymy twoje i faceci ocenią która z Was jest atrakcyjniejsza seksualnie. Umieść swoje zdjęcie z plaży bez twarzy albo z domu nago w takiej samej formule:-) Ocenimy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościuu
A nie wybierasz się nad morze? :D Mam podobną sytuację - ciśnienie zostało a dziewczyny brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wybierasz się nad morze? x Raczej nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×