Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tutaj ktoś o dobrym sercu kto mnie pocieszy?

Polecane posty

Gość gość
swoją drogą 18 lat i już studia..wcześnie. Poszłaś do szkoły 2 lata wcześniej niż inni? to i tak szybciej niż inni skończysz studia i ułożysz sobie życie. wierz w siebie,bo już sobie radzisz,a teraz możesz sobie tylko jeszcze lepiej poradzić :) jestem pewna,że sie wszystko uda :) a co do przyjaciółek to i ja mam podobnie,staram sie je pocieszać jak umiem i im doradzać,ale często czuje,że pewnie nie bardzo umiem im pomóc i doradzić,bo daleko mi do alfy i omegi..ale najważniejsze,że sie staramy,przejmujemy ich problemami,wysłuchamy i pocieszymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, przepraszam ze tak brzydko sie wyraze, ale jestescie wspanialymi produktami tego paskudnego swiata. az milo sie was czyta:) chec udzielenia skutecznego wsparcia zupelnie obcej osobie to taka rzadkosc na tym portalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje Ci bardzo :) ciesze sie,że tak Ci sie udało :) to nastraja optymistycznie. A Twoja siostra też jeszcze ma szanse kogoś znaleźć i być szczęsliwa :) pewnie tak długo jest sama,bo czeka na kogoś wyjątkowego. Ja sama oczywiście do tego wszystkiego nie mam chłopaka ;) ale o to tak sie nie martwię,choć bardzo mi brakuje tej bliskości. Miło,że we mnie wierzycie,bardzo Wam dziękuje :) poprawił mi sie nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widać świat nie jest aż tak paskudny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba po raz pierwszy od kad siegam pamiecia, po spedzeniu wieczoru na kafeterii bedzie mi sie milo zasypialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×