Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneciuś

pisze ktoś?

Polecane posty

Gość gość
Anetka jak chcesz poposac na prv to chetnie a jak tu to zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Draniu. No, jak pieszczotliwie zaczynasz. To Ty będziesz Laleczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No Laleczko, wiem jak zacząć ale musisz mi dać zielone światło. Puścić oczko, oblizać wargi, albo ściągnąć majtki - no wiesz, jakiś znak że mogę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra to ja zmykam w takim razie i nie przeszkadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik tak sie zastanawiam! Przeciez ty jestes tutaj calymi dniami I nocami! Ty pracujesz ? Uczysz sie? Czy jestes na jakiejs rencie? Przeciez to pochlania mase czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
następna zanudzona na śmierć... eh :P @gość: zrezygnowałem ze wszystkiego żeby siedzieć na kafe, moje życie jest smutne, chcesz mi odebrać ostatnią przyjemność? Ciekawe co masz do powiedzenia o tych, którzy mają tu dziesięć albo dwadzieścia razy więcej postów ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszac to wszystko I sie masturbujac to chyba juz nie masz spermy w jajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak naprawdę, częste wytryski sprawiają że produkcja spermy jest na wyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci co sa wiecej od ciebie to chyba niezla kase na tym trzepia bo innego wytlumaczenia nie ma! A tak serio to ty gdzies pracujesz I z czego zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na wyzszym poziomie to ty lejesz jak waz strazacki ale pompa wkoncu wypomuje wszystko! Oj przyznaj sie teraz to tylko kropelki a nie fontanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze wkrotce zmienisz nick. Nieprawda? Bedziesz strażnikiem czasu czy cos w tym rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@gość1: jeśli chcesz mnie poznać to maila mam podanego i wyświetli Ci się po kliknięciu w mój nick. @gość2: jesteś bardzo zainteresowany moimi jądrami i wytryskiem, bardziej niż większość kobiet z którymi piszę. Chcesz filmik z nagraniem jak wygląda? Sam ocenisz czy to fontanna czy już wszystko wypompowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zmienię nick gdy poznam tu kogoś z kim relacja będzie na tyle intymna że będę musiał zniknąć. Hasło zapomnę, więc gdy wrócę za pół roku, rok, albo góra dwa to będzie inny. Coś ze strażnikiem czasu wezmę pod uwagę, jestem też otwarty na inne propozycje, chociaż z wymyśleniem nicku nie będę miał problemu sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez ogarnij! Daj spokój z filmikami chyba nie znasz anatomi! A maili to juz tyle pewnie masz ze nie nadazasz odpisywać! Były tu takie asy i poznikaly nie wiadomo gdzie? Wiec i ty jestes pewnie przechrzta który zmienił nicka! Ty masz wogole czas na sen , kapiel jedzenie? Czy żyjesz jak kret w norze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ciekawie skoro cynik sie nie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a dzisiaj nie spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×