Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Samotny Romantyk

Rodzice chcą mnie wyswatać z kobietą tylko rok młodszą ode mnie

Polecane posty

Nie wiem co o tym myśleć .. Ona podobno jest mną zainteresowana, ale .. nie mamy żadnych wspólnych zainteresowań, ona ma prawie 30lat więc pewnie od razu chciałaby zajść w ciążę, do tego to gorliwa katoliczka .. pewnie seks będzie chciała uprawiać raz na rok w celach prokreacyjnych i do tego po ciemku. Z góry bym pogonił cały ten pomysł gdyby nie jeden dziwny fakt .. ona jest całkiem zgrabna ... Co tu robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresować się na serio. Może jesteś niedorajda życiowa i dlatego rodzice chcą Ci pomóc. Zamierzałeś się nie żenić, czy nie wiedziałeś, jak się do tego zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tobie się wydaje że kim ty jestes że gardzisz kobietą w prawie twoim wieku? najpierw się zastanów co ty mozesz zaoferować kobiecie, czy jesteś przystojny, wysoki, dobrze zbudowany? facetom się w głowach poprzewracało i teraz byle g****o ma wymagania żeby była 10 lat młodsza, atrakcyjna, z dobrą pracą i jeszcze go utrzymywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dawna chcę się ożenić, ale wciąż w głowie siedzi mi dawna miłość - Paulina, która nawraca jak niechciana choroba nowotworowa rujnując mnie psychicznie raz na jakiś czas. Tak bardzo chciałbym znaleźć sobie kogoś lepszego od Pauliny, żeby poszło jej w pięty. Wiem, mam kompleksy, nie potrafię się ich pozbyć. Nie wiem czy ta nowa dziewczyna nada się na towarzyszkę życia, bo brakuje nam wspólnych kontekstów. Pracujemy w dwóch zupełnie odrębnych branżach. Poza tym jest 4 lata starsza od Pauliny ;p No i związki rówieśników nie są zbyt udane. Nie chcę za 10 lat przechodzić przez rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swatanie to porażka. Zacznij już zagadywać na ulicy itp. Jeżdzij na wycieczki i trenuj podryw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie jesteś niesprawny umysłowo, za każdym twoim nowym tematem bardziej to widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nastawiaj się, że nowa miłość ma być taka sama lub lepsza od Pauliny. Ona ma być inna. W zasadzie co to znaczy lepsza? Ważne jest to co będzie miedzy wami, jakie uczucia będą was łączyć i jakich emocji będziecie sobie dostarczać a nie to czy będzie ładniejsza, czy będzie miał zgrabniejsze nogi lub większe cycki. Cały problem jest w niskim poczuciu twojej wartości. Popracuj nad tym. https://www.sexuarium.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nic zlego w tym, iz facet chce kobiety 7-10 lat mlodszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to naturalne odczucie że kobieta musi być 5-10 lat młodsza, tak się wychowałem i raczej tego przekonania nie dam rady z siebie wykorzenić. Takie środowisko mi się trafiło. Różnica wieku między moimi rodzicami to 9 lat, między dziadkami aż 25. Feministki walczą z tym żeby różnica była coraz mniejsza, ale sorry, to trzeba robić powoli, a nie od razu zrównywać wiek kobiet i mężczyzn .. jeszcze ze dwa, trzy pokolenia i może wam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uda się . A to dlatego że my po prostu wolniej dojrzewamy zarówno fizycznie , jak i mentalnie . Sorry fizjologia taka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do  Samotny Romantyk
a intelekt u kobiety dla Ciebie jest wazny? moglbys byc z mloda, ladna, ale prosta laska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet wolałbym prostą, kochającą dziewczynę ze wsi niż jakąś przemądrzałą, wszystkowiedzącą, podkopującą moją pozycję w rodzinie miejską lafiryndę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×