Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Właśnie poderwałam sobie przystojnego faceta.

Polecane posty

Gość gość

Staliśmy przed windą. Był bardzo przystojny, ciemnoblond włosy, wysoki, dobrze zbudowany, z zarysowaną szczęką i świetnie ubrany. Bez wahania zaczęłam z nim rozmowę, bo akurat jadłam moje ukochane ciasteczka. Powiedziałam mu, że są najlepsze na świecie i jeśli ma ochotę spróbować to niech się czestuje. Jak wysiadałam na swoim piętrze to zaprosił mnie na imprezę do siebie dzisiejszego wieczoru. Stwierdzam, że bezpośredniość to podstawa. A Wy przejmujecie czasem inicjatywę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te szczeke to czym mu rysnieto? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Facet ma zabiegać o kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.37 - tutaj autorka:) Ja wychodzę z założenia, że każdy ma prawo sobie pożartować czy zagaić rozmowę. A jeszcze jak ta druga osoba jest taaaak aprzystojna to już w ogóle grzech nie zmarnować okazji. Do tego widać, ze ma dobry gust, bo był świetnie ubrany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty mu się podobasz w ogóle? :D koleś nie musiał się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulujemy i cieszymy się twoim szczęściem;P jak już będziesz po-daj znać jak było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbereznik - wyglądał jak model levisa!:) Miał na sobie świetnie skrojone levisy, ciemnogranatową bluzę, na to narzucona brązowa skóra. Do tego gęste ciemoblond włosy, wyraźne oprawki okularów chyba ralph lauren. Jezu, mój ideał <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbereźnik, on jest mój haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz musiała rzucić ciasteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem trzeba o swój los zabiegać samemu mój drogi!:) A ja nic takiego nie powiedziałam prócz tego, ze kocham te ciasteczka całym sercem i żeby się poczęstował. Później to on kontynuował rozmowę i to on zaproponował imprezę;) Dla mnie to nic nie znaczące zaczepienie przystojniaka w windzie, bo nie ukrywam, że obok kogoś takiego ciężko mi przejść obojętnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ma na imie ten przystojniak i z jakiej okazji ta impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaJa123
Super:D Udało Ci się jeszcze na inne sposoby poderwać?:D Albo masz inne fajne historie z życia wzięte? Chętnie bym posłuchała, lubię Cię po tej historii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian, a impreza z okazji awansu w pracy:) Mieszka trzy piętra wyżej ale dopiero dzisiaj go spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbereźnik co to za skrótowe myślenie, wcale nie mieszkam w akademiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym mieć twoja smiałość, ale nigdy jej nie bede miala, bo jestem po prostu za brzydka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Marne ciacho z ciebie jest, słoma z butów ci wystaje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbereźnik to biedny student

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to mam masę takich śmiesznych historii. Dzisiaj się np. ścigałam z jakąś typiarką na ulicy haha. Jechałam z kuzynką autem i postanowiłam, że wcielę się w rolę Ryana Goslinga z Drive . Nawet sobie takie skórzane rękawiczki założyłam i laska z auta obok podłapała zabawę! Słuchajcie, ja nawet na początku zrobiłam tak silnikiem żeby zmysłowo zawarczał i potem ścigałyśmy się do następnych świateł:) Dobrze, ze mnie policja nie zatrzymała bo bym zbankrutowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaJa123
Odpisałabyś mi w moim wątku w dyskusji ogólnej obok?:P Chodzi o pewnego kolesia, co ma narzeczoną, a Ty masz oryginalne podejście do życia:) Opowiedz coś jeszcze, proszę:) Humor mi się poprawił już po ciasteczkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzki los czeka cię, jeśli wnet nie zmienisz się.U mnie szanse zmarnowałaś,ja takiej nie chcę mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;14 - nie mów tak:) Głowa do góry, życie jest takie śmieszne a przystojniak to co nie człowiek niby? Niech się cieszy, że zagaiłam rozmowę, taka szansa nie zdarza się czesto i jeszcze poczęstowałam go ciasteczkiem to już w ogóle święto lasu!!! . I Ty też tak myśl, jest łatwiej wtedy w życiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×