Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sunny day to słowo pisane

Polecane posty

Gość gość
No właśnie,co takiego pokazała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wygląda koniec osoby na kafe :-o zrobi wszystko żeby zwrócić na siebie uwagę. sunny jesteś przykładem jak można przepaść w tej "rzeczywistości". Kolejne nicki, kolejne tematy byle tylko ktoś porozmawiał. Ale jesteś na tyle nielubiana, że każde twoje pojawienie się powoduje rozpad tematu. Taka gwiazda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast sunny ma być słodko winna wycieczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inne niebieskie też rozwalaja tematy, nie gorzej od tych dwóch !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas się żegnać z ero :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunny kolejny nick wymyślasz. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suuuunnnnnyyyyyyy wyłaź zza krzaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czytającyy
Normalni są tutaj niszczeni.Śledzę od dłuższego czasu nagonkę na niejaką sunny.Założyła temat.Niezły i ciekawie się zapowiada.Przylazła jakaś k**wa zazdrosna i zaczela mieszać dziewczyniątko z błotem.Dziewczyniątko co można bylo wywnioskować z jej pisania,wrażliwe.Probowala się bronić.Zaczeły się wulgaryzmy pod jej adresem.Kobieta ,która nie wadzila w żaden sposób została okrzyknięta zdzira szmatą ścierwem tania itp.Odeszła,co mnie mądrego i inteligentnego faceta nie dziwiło.Kazde pojawienie się innego nika było przypisywane sanny.Paranoja.Nawet jeśli próbowała tutaj zaistnieć pod innym nickiem ,ma do tego pełne prawo.Banda debili jednak tego nie rozumie.Plują bo nowy Nick.K**wa ludzie!!!! A po co ma wchodzić pod swoim? Przecież od razu są jazdy.Czytam i widzę,jak te kobietę zaszczuliście i sami k**wa nie wiecie dlaczego.Powiedzcie mi wy wszyscy,którzy uważacie,że macie święte prawo być tutaj.Napie**alac z goscia,wyzywać,powiedzcie mi dlaczego tak niszczycie innych?Wiele tutaj wraca pod innym nikiem.Niech padnie jedna mądra odpowiedź,czym sunny was tak denerwowała.Bo ja k**wa nie moge tego nigdzie wyczytać.Niszczycie tematy,fajne tematy a pretensję macie do wszystkich ale nie do siebie. Sunny zawsze lubiłem czytać Twój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D Napisała co wiedziała.Nic nie wiesz miernoto zakłamana.Taka właśnie jesteś! Wlepiasz ten durny tekst bez ładu i składu.Zastanów się,czy jesteś taka czysta jak łza? Spójrz w lustro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunny powinna siedziec na uczuciowym , tyle w temacie, bo już nim rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****lnij się w łeb i daj innym spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy powinniście wypieprzac na uczuciowy.Zero w was erotyzmu,oprócz p********ia się na@ i skypach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 14:18 właśnie w tym rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×