Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Co się ze mną dzieje? Ciągłe złe samopoczucie

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje ciągle jestem zmęczony, zamyślony, nie mam na nic siły nawet dla własnej żony... Ona też widzi że coś jest ze mną nie tak, coś mówi do mnie a ja potrafię się odłączyć. Ostatnio przez takie odłączenie, zamyślenie wyjechałem prosto pod nadjeżdżający samochód. Nic się akurat nikomu nie stało ale auto do kasacji. Wczoraj drugim autem przejechałem na czerwonym i nawet tego czerwonego nie zauważyłem a jeżdżę z 3 razy dziennie tą drogą... Dobrze że nic nie jechało... Najchętniej poleżałbym cały dzień w domu i przespał... Do pracy też mi się średnio chce jeździć... Dodatkowo jestem zmęczony przez bzdurne sny które mi się śnią po nocach prawie codziennie... Rano dopiero mi się porządnie przysypia i nie mogę się aż później obudzić przez co jestem często spóźniony do pracy... Jestem młodym człowiekiem bo mam 26 lat a czuję się gorzej niż jakiś 60cio latek :( Co jest ze mną grane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stan depresyjny, bo jesień. Idź do lekarza, dostaniesz łagodne psychotropy na parę tygodni i problem zniknie. Szkoda by było, gdybyś miał zrobić sobie krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że co roku jest ta jesień a nigdy tak nie miałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tarczyca, anemia, depresja, cukrzyca przyczyn może być wiele to może być nawet niskie ciśnienie krwi lub choroby nerek na początek podstawowe badania: krew, glukoza, mocz gdy wszystko w normie wtedy badania hormonów tarczycowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a depresja to niby z powietrza? z nieprawidłowej pracy hormonów! hormony trzeba sprawdzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź koniecznie do lekarza. Niech Cię przebadają od stóp do głów, bo takiego nagłego spadku samopoczucia nie można lekceważyć. Jeszcze sobie zrobisz krzywdę. Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyłaczam sie do autora ze mną dzieje sie to samo dziś zaczęłam terapie z psychologiem i socjoterapeutą jestem w trakcie zmiany diety i zaczęłam ćwiczyć codziennie spacery z synem plus jakaś pasją na razie będę brała się za malowanie a potem zobaczymy powiem tylko, że to nie kwestia jesieni, ponieważ u mnie trwa to juz kilka lat, ale dopiero kilka dni temu "obudziłam się" z przerażeniem, że jednak potrzebuje pomocy specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiletNaKsiezyc
niestety, przechodzę to samo. okazało się, że to stany depresyjne. wstajesz rano z łóżka i po prostu nie chce Ci się żyć. jestem w trakcie spotkań z psychologiem (udałam się do poradni http://psycholog-ms.pl/poradnia/, to polecane we Wrocławiu miejsce) i sytuacja rozjaśnia się. myślę, że to najlepsze wyjście z sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytani, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego w tym i psychiczne, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Trzeba tylko postarać się zrozumieć mechanizm działania, a wszystko stanie się prostsze. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złe samopoczucie może być również od złego bilansu wodno - mineralnego w organizmie. Należy prawidłowo nawadniać organizm, pić conajmniej 1.5l wody dziennie. Ja np pije Veroni Hydration.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwało to już od kilku lat. Czułam, że cierpię na depresję i muszę uzewnętrznić to, co dzieję się w mojej głowie. Przebieg nie był taki stereotypowy, jak u większości dotkniętych – nie miałam napadu smutku, nie płakałam, kiedy było mi źle. Chciałam jakoś wyzbyć się tego problemu. I wtedy natrafiłam na stronę http://energiaduchowa.co.pl/?p=21 gdzie zamówiłam oczyszczenia aury, które było zalecane na takie problemy. Po 2 tygodniach od wykonania me problemy ustały…. znów stałam się bardziej empatyczna i zaczęło mi zależeć. Dzięki temu znalazłam pracę i poznałam nowych ludzi. Mam nadzieję że moje problemy już nie powrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terapeutów z wieloletnią praktyką w homeopatii mają w Vitanea w Krakowie. To jest dokładnie przy ul. Podłęskiej. Jak ktoś chce zrezygnować z ton tabletek i usunąć przyczyną zamiast leczenia objawów to polecam. W mojej sytuacji częstym problemem był wirus opryszki, który męczył mnie przez lata. Teraz w końcu jestem od niego wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłabym na Twoim miejscu podstawowe badania. Możliwe, że to po prostu brak witamin. Ja tak się czułam jak miałam niedobór witaminy D. Ponoć większość Polaków ma jej niedobór. Bardzo dobre suplementy witaminowe możesz kupić np. na www.sklep.zdrowe.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe że to objawy alergii. Najlepiej to sprawdzić, wtedy będziesz miała 100% pewności. Ja badania miałam przeprowadzane w pracowni alergologii www.alergomed.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka

jeśli coś robić dla siebie i dla dobra swojego samopoczucia to tylko z dr Dethloff. mają takie zaplecze techniczne i dobry personel, ze im nic nie jest straszne. Pakiet uroda i zdrowie miodziooo! Pomógł mi wrocic na dobre tory, a moje zdrowie poszło do przodu. Dzięki Testowi nutrigenetycznemu dowiedziałam się co mogę jeść a co nie. A pakiet uroda i zdrowie to zawiera a ile zaoszedziłam - hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stres nie jest dobry dla naszego organizmu. Dlatego na początku trzeba zminimalizować stres do minimum a potem zadbać o zdrowe jelita i zacznij brać Narum Caps. Podstawowa wersja probiotyku zawierająca tylko bakterię Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine. Najmocniejszy i najszybciej działający produkt do stosowania we wszystkich nagłych i silnych dysfunkcjach jelitowych, zakażeniach wirusowych czy bakteryjnych. Suplement diety Narum Caps w kapsułkach służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej normalnej mikroflory jelitowej u dzieci i dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Asienka85 napisał:

Stres nie jest dobry dla naszego organizmu. Dlatego na początku trzeba zminimalizować stres do minimum a potem zadbać o zdrowe jelita i zacznij brać Narum Caps. Podstawowa wersja probiotyku zawierająca tylko bakterię Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine. Najmocniejszy i najszybciej działający produkt do stosowania we wszystkich nagłych i silnych dysfunkcjach jelitowych, zakażeniach wirusowych czy bakteryjnych. Suplement diety Narum Caps w kapsułkach służy do utrzymania składu i aktywności biologicznej normalnej mikroflory jelitowej u dzieci i dorosłych.

Facet 7 lat temu napisał, że ma problem, z którego powodu prawie nie zginął, a Ty po takim czasie w tym wątku polecasz tabletki na jelita? Mam nadzieję, że ktoś monitoruje ten marketing i Twój przełożony zobaczy ten wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 podejrzewam że umiarkowana depresja nie zapominajo tak ważnej suplementacji Ja stosowałam olejek CBD 5% essenz decarboxylated i brahmi  witamine b3, b6, D, kwas foliowy i omega 3 z oleju konopnego ...przetestujcie ten zestaw ...większość produktów znajdziecie tu konopiafarmacja.pl i polecam z całego serca. Miałam depresję i okropne migreny , bezsenność  Brałam leki od lekarza, ale kiedy do swojej kuracji dołączyłam olejek cbd… CUDO! Zaczęłam normalnie spać po nocach, uspokoiłam się, zrelaksowałam, a ból głowy odchodził natychmiast. Ten olejek to jak połączenie tabletki przeciwbólowej i środka na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×