Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WSTYDZĘ SIĘ CELULITU

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie, poznałam świetnego faceta od niedawna jesteśmy parą i niebawem pewnie zacznie się małe co nieco, mój poprzedni partner w pełni mnie akceptował, choć ideałem nie jestem o ile do połowy czyli buzia biust brzuch w miarę wyglądam, to niestety nie mogę pochwalić się ładnymi pośladkami, niestety mam znacznie widoczny celulit którego w żaden sposób nie umiem się pozbyć a nie stać mnie na drogie zabiegi u kosmetyczki. Czy faceci widzą ten celulit czy nie?? nie chcę gasić światła w sypialni :/ Boję się że chłopak mnie oleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ci zafunduje zabiegi u kosmetyczki. Czy jesteś tania k****a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i  dzięki
Świetny temat na ero Babe nie dziwne że ero pada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...zacznie się małe co nie co" ? Czy z nowym facetem nie powinna to być raczej eksplozja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem facetem i tez mam cellulit na tylku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest k***a mega pocieszajace :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest pocieszajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam celulit i jestem o 5 lat starsza od faceta. Celulit i rozstępy ujrzał dawno temu, po kilku tygodniach znajomości, miałam wtedy 30 lat. Jesteśmy razem 6 lat, jeszcze się nie zmył i chyba prędko tego nie zrobi. A jeśli to trudno, będzie następny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego kobiety są takie krytyczne wobec siebie? Czy Wy nie rozumiecie że my faceci kochamy swoje kobiety ze wszystkimi niedoskonałościami i z tym pie/przonym celulitem którego my faceci nawet niekiedy nie widzimy włącznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaPa
Ja bardzo lubie jeździc na rowerze ale nie polecam przy odchudzaniu, lepiej jest biegać, wtedy pracuje wiecej mieśni i schudniesz szybciej bo wkładasz w to wiekszy wysilek. Ponadto jesli bedziesz duzo jeżdzila na rowerze, a chcesz chyba co drugi dzień, to wyrobią Ci się mięśnie ud (tuż nad kolanami) i łydek, a to nie bedzie wyglądało zbyt estetycznie - wiem z doświadczenia plusem jazdy na rowerze jest ujędrnianie pupy, ale biegając, lub wykonując odpowiednie ćwiczenia w domu tez można sobie wyrobić tyłeczek Jednak jeśli eigasz lub jeździsz na rowerze zima nie można zapomnieć o bieliźnie termoaktywnej http://www.cyklotur.com/rowery/trekkingowe/p,rower-discovery-gts-28-czarny-karbon,407026.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pływanie na basenie,sauna i po każdym wyjściu wejść do zimnej wody aby schłodzić całe ciało i ćwiczenia na pupę i piersi na siłowni. To wszystko jest dobre aby pozbyć się cellulitu,mieć śliczną zgrabną pupę,jędrne piersi i nasza skóra staje się zdrowsza, bardziej elastyczna i gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga543
jazda na rowerze odchudza, pomaga spalić kilogramy. Podczas intensywnej jazdy rowerem dużo płynów z ciebie uchodzi, dzięki temu szybciej zrzucisz kilogramy. Jazda na rowerze też przyspiesza proces spalania tłuszczu i nieweluje cellulit. Po intensywnej wycieczce przyspiesza się metabolizm, chce ci się jeść. Jak jeżdżę rowerem to zabieram ze sobą tylko butelkę z wodą. W domu jem z głową czyli: rybka, warzywa, owoce, nie zapycham się byle czym. Dzięki temu schudłam już kilkanaście kilogramów od wiosny. Ale żeby ci się dobrze jeździło i spalało kilogramy to musisz mieć dobry rower, który będzie sprawiał ci wiele przyjemności. Ja swój rower miejski kupiłam w sklepie http://www.centrumrowerowe.pl/ rowery/miejskie-city/p,rower-miejski-deepwave-kola-28-7-biegowy-r-18-waniliowy-bbf-bike,293861.html. Jeśli szukasz dla siebie odpowiedniego to jedź do tego sklepu i tam coś dla siebie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłem przez kilka lat do sauny w klubie łaźnia, jakoś specjalnie się nie przyglądałem,ale nie widziałem aby któraś z kobiet miała cellulit, wiec jak zwykle przesadzacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doswiadczenia wynika ze na celulit u kobiety zwraca uwage tylko inna kobieta. Dla faceta wazne sa inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz racje że tylko kobiety to widzą lub sobie wmawiaja że go mają,bo ja jeszcze nie widziałem nigdy kobiety z cellulitem w saunie czy na plaży nudystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×