Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

weterynarz

Polecane posty

Gość wwandaSz
W Krakowie to tylko wet.Michalina Wąsik .Złota kobieta! Przyjmuje na Zachodniej. Gabinet nazywa się Zdrowie Pupila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetka

Ja mam bardzo dobre zdanie o lecznicy vita w Częstochowie na Kisielewskiego 76.  Przychdnia zajmuje się  się diagnostyką oraz leczeniem psów i kotów, drobnych ssaków a także leczeniem zwierząt futerkowych i egzotycznych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z moim terierem szkockim to jeździli do pani Lidii do Wesołej. Sympatyczna osoba i bardzo fajnie usposobiona właśnie do zwierząt, widać, że pracuje z pasji, a nie dlatego, że coś tam trzeba w życiu robić. Jeśli chodzi o godziny pracy to wszystko powinno być podane na ich stronie weterynariawesola.waw.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena

Ja z kolei z moimi zwierzami chodzę do gabinetu weterynaryjnego www.rehawet.pila.pl w Pile. Co istotne w grę wchodzi u nich nie tylko leczenie, ale i rehabilitacja zwierzaków. Ja wzięłam kota  z urazem łapki i chodziłam z nim na rehabilitację do Reha wet, bardzo kotu pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapolo29

Od siebie mogę polecić przychodnię weterynaryjną św. Franciszka w Żorach.. Jakieś 2 miesiące temu, psiak wrócił z rozerwaną łapą. Od razu wsiadłam w samochód i ruszyłam do nich. Na miejscu od razu wzięli się do działania aby pomóc mojemu Maxowi..Widać było ich zaangażowanie, za co ogromny plus.. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja od lat chodzę do weterynarza na osadniczą 12 we Wrocławiu i jestem zadowolona z opieki nad moimi zwierzakami.  W gabinecie weterynaryjnym możemy liczyć na fachową pomoc i najbardziej podoba mi się to, że  tej przychodni nie owijają w bawełnę i nie wyciągają pieniędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola

Ehh, podziwiam osoby, ktore decyduja sie na wykonywanie tego zawodu. Lata nauki, lata nabywania doswiadczenia, koniecznosc ciaglego doksztalcania sie i duza odpowiedzialnosc za zdrowie, zycie zwierzat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu leczę swojego kotka w gabinecie weterynaryjnym Dolittle we Wrocławiu  http://weterynarz-radzi.pl/ i jestem bardzo zadowolona z pracy doktora Kawskiego. Każdego pupila otocza ogromną troską, indywidualnie podchodzi do swoich pacjentów, a w jego gabinecie zawsze panuje świetna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkoo

U mnie było ciężko znaleźć dobrego weterynarza.. Całe szczęście trafiłem na Przychodnię Weterynaryjną świętego Franciszka w Rudziczce i mogę być spokojny. Jak tylko mój pupil ma jakikolwiek problem ze zdrowiem wiem, że oddaje go w dobre ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyska

W Gdańsku polecam przychodnię weterynaryjną na Bitwy Oliwskiej i doktora Popławskiego. Chodzę tam z moimi zwierzakami od dłuższego czasu i zawsze otrzymuję profesjonalną pomoc. Plus przychodnia jest czynna całodobowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja jestem bardzo zadowolona z lecznicy w Wesołej, chodzi mi o te centrum przy Brata Alberta. Na stronie weterynariawesola.waw.pl jest więcej info o ich działaniu, godzinach otwarcia, dojeździe i zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldiilenna

Znam jedno sprawdzone miejsce, w które zawsze sie mogę udać z moim psiakiem, jak tylko będzie miał jakikolwiek problem ze zdrowiem - www.wetfranciszek.pl . Byłam już kilka razy w sytuacjach awaryjnych i za każdym razem pełen profesjonalizm i chęć pomocy zwierzakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam lecznicę CZZ w Wesołej. Cała oferta jest na weterynariawesola.waw.pl. Poza samą opieką która jest tutaj bardzo profesjonalna to tez na plus jest duzy parking, duża poczekalnia, jest miejsce krótko mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annegusto

Warto mieć namiar na sprawdzonego weterynarza, aby w razie problemów z naszym pupilem - od razu wiedzieć do kogo się udać. My z Maxem jeździmy tylko i wyłącznie do weterynarzchorzow.com . Za każdym razem jak coś się działo, zostaliśmy miło przyjęci. Co najważniejsze - pies dostał profesjonalną pomoc, a ja mogłam być spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woldek

Z Torunia z kolei sprawdzi się ANIVET. Będziecie zadowoleni bo przyjmuje tam dwójka świetnych weterynarzy, ja bardzo sobie cenię ten gabinet za dobre podejście, skuteczne leczenie i całkiem normalne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga

W Krakowie u mnie na pierwszym miejscu jest vet. Wąsik. Ona jest z gabinetu na Zachodniej ze Zdrowia Pupila. Jesteśmy bardszo zadowoleni z jej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Jeżeli ktoś z was jest z Chorzowa i posiada w domu zwierze egzotyczne to śmiało może odwiedzić  weta na Gałeczki 47  w budynku  „Falowiec”. Ja mam w domu kota Bengalskiego i wiem, że chodząc  z nim do tej przychodni jesteśmy w dobrych rękach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

Spoko weterynarze przyjmują w Przychodni Weterynaryjnej REHAwet w Pile na Wyspiańskiego. Bardzo rozsądni, kompetentni i z sercem do zwierzaków. Dobrze wszystko tłumaczą i nie przesadzają z cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika

Co do Torunia to jestem zadowolona z kliniki weterynaryjnej www.weterynarz-torun.com.pl/ Leczyli już różne schorzenia u moich zwierzaków i zawsze udawało im sie je wyleczyć a do tego widzę jakie mają podejście do zwierząt i dlatego także cenię sobie tę przychodnię. 10 na 10 punktów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orinoo

Na Dolnym Przedmieściu w Żorach jest wetfranciszek.pl Chodzę tam z moimi pupilami od dawna bo wiem, że mają tam bardzo dobrą opiekę. Do tego ceny też mają tam rozsądne i fajnych lekarzy, nie mam powodu by zmieniać klinikę na inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apolejka

Zgadzam się,  toruńska ANIVET  to skuteczna przychodnia weterynaryjna. Mają szeroki zakres usług bo oprócz profilaktyki i diagnostyki zajmują się chirurgią, stomatologią i zabiegami pielęgnacyjnymi., także warto sobie namiar na nich zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka

Zgadzam się, Rehawet to super placówka weterynaryjna, trzymam się ich od lat bo wiem że najlepiej zadbają o moje psiaki. Oczywiście ceny też grają rolę, na szczęście u nich jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenn

Super przychodnia weterynaryjna to VITA w Częstochowie. Na bank będziecie zadowoleni z ich usług. Leczenie na wysokim poziomie, mają nawet szpital dla zwierząt i groomera. Ja jestem tą przychodnią zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga43

Bardzo dobra jest Pani weterynarz z gabinetu Zdrowie Pupila. Na Zachodniej w Krakowie przyjmuje. Ma bardzo dobre podejście do zwierząt. Widać, że koty ją bardzo lubią 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jeżdżę ze swoim pupilem do https://avimedicus.pl/male-zwierzeta. Może dlatego, że od samego szczeniaka Max jeździ na szczepienia i był chipowany i korzysta z psiego spa jest oswojony z weterynarzem. Poza tym Pan weterynarz to bardzo pozytywny człowiek i ma serce do zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jeżdżę ze swoim pupilem do https://avimedicus.pl/male-zwierzeta. Może dlatego, że od samego szczeniaka Max jeździ na szczepienia i był chipowany i korzysta z psiego spa jest oswojony z weterynarzem. Poza tym Pan weterynarz to bardzo pozytywny człowiek i ma serce do zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z naszym gryzoniem chodzimy do Arka Vet w Krakowie. Trafiliśmy przez przypadek, bo tylko oni byli otwarci późno w nocy. I tak zostało. Jakość i podejście bardzo fajne ale najważniejsze jest profesjonalne leczenie i to tam jest na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×