Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mabugaj

Suplementy diety

Polecane posty

Gość gość
Rzeczywiście zgodzę się, że warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ciekawe to, musze poczytać, bo raczej zwolenniczką suplementów nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parcianka
Ja sporadycznie przyjmowałam jakieś suplementy, ale ostatnio wyczytałam o kroplówkach witaminowych i przymierzam się, żeby spróbować. Więcej na ten temat możecie poczytać tu: http://misjame.pl/services/kroplowki-witaminowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na ranking tabletek na odchudzanie - http://jettec.pl - tylko sprawdzone metody odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riksak
Zaczęłam brać ostatnio tabletki Amla Slim Max z polecenia siostry. Ona już jakiś czas temu z takiej suplementacji korzystała i jej wynik mnie przekonał – dała radę zejść do rozmiaru 38 a jak zaczynała cały proces to nosiła 42...także różnica kolosalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu zamawiam suplementy diety, naturalne kosmetyki, ogólnie świetnie się tu można zaopatrzyć. https://e-purelife.pl/ cenowo i jakościowo wszytsko super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym i wiarygodnym żródłem zakupu produktów pro zdrowotnych, naturalnej żywności itp jest platforma społecznościowa Novea Idea. Znajdziemy tu krzem , złoto, srebro, dobry wapń itp. Produkty które maja odpowiednią aktywność biologiczną i przyswajalność - bo to się liczy. Dodatkowo system rabatowania do 90% za zakupy. Strona to www.noveaidea.com kod rabatowy do co raz tańszych zakupów ; Q8HQT3PN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny jest suplement diety Slimunox, schudlam 7 kg w 2 miesiace. Dieta w polaczeniu z tym produktem przynosi efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbowalam Slimunox - dzięki, niemu udało mi się zrzucić zbędne kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferujemy możliwość zakupu kosmetyków i suplementów przydatnych w pielęgnacji ciała i włosów, w odchudzaniu, usuwaniu cellulitu i likwidacji rozstępów. Wśród produktów oferowanych w ciągłej sprzedaży znajdziesz takie, które pomogą Ci poprawić jakość życia se........o, zadbać o zdrowie, uporać się z objawami niektórych chorób. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie wyróżniają się wysoką jakością i skutecznością działania. Wszystkie nasze produkty są bezpieczne i posiadają certyfikaty. Na wiele spośród nich producenci udzielają gwarancji satysfakcji. Jeśli szukasz dobrych środków pielęgnacyjnych i suplementów, które rzeczywiście działają koniecznie sprawdź naszą ofertę. Zajrzyj na stronę już teraz. http://nplink.net/utqAVS7F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam problem z wyborem odpowiednich suplementów diety, ponieważ się na nich nie znam. W jednej z aptek firmy www.aptekacodzienna.pl Otrzymałam pomoc, której potrzebowałam. Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem suplementów diety to polecam wam się do nich udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dermo kosmetyki, oraz wszelkiego rodzaju suplementy diety kupuje wyłącznie w https://aptekamirowska.pl/. Nie stoję w kolejkach, mają to, co mnie interesuje w bardzo fajnych cenach, więc szybko stało się to moje ulubione miejsce zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to biorę tylko Intestę http://intesta.pl/ na zaburzenia flory jelitowej. Ona idelanie stymuluje motorykę przewodu pokarmowego i sprzyja prawidłowej perystaltyce jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również stosuję suplementy diety. Według mnie są niezbędnym uzupełnieniem naszego odżywiania. Ostatnio odkryłam fajny sklep z suplementami https://fitwomen.pl i właśnie zamówiłam dla siebie kilka rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TillSlim, fajny bezpieczny suplement żeby trochę te odchudzanie na wyższe prędkości wprowadzić. Poprawia metabolizm, można też lepiej spalać tkankę tłuszczową o ile oczywiście się ćwiczy, bo samo jedzenie kapsułek niewiele da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, niestety mi po ciąży tez zostało kilka dodatkowych kilogramów. Figura się zmieniła, skóra przestała być tak spężysta jak wcześniej, a na poprawę tego faktu niestety nie miałam ani siły ani czasu. Diety cud nie pomagały, suplementy też nie. Dodatkowo mąż zaczął mi wytykać mankamenty niby w żartach ale wiadomo, nie było to super przyjemne. Zaczęłam przeszukiwać internet w szukaniu czegoś co mi pomoże i mój wybór padł na Biphasic Slim. Zamówiłam od Dominiki (kom.732 845 431) z ogłaszamy24, i zaczęłam kuracje. Jedynym moim wyrzeczeniem było porzucenie słodyczy i wieczorne podjadanie. Uczucie głodu strasznie osłabło, natomiast waga leciała w dół, ostatecznie 12 kg bez żadnego efektu jojo itd. Więc jak macie podobny problem to serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementy diety połączone odpowiednią dietą i ćwiczeniami dają świetne efekty. Jeżeli zdecydujecie się na suplementy to polecam wam zgłosić się do jednej z aptek www.aptekacodzienna.pl Tam pomogą wam w ich doborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaKot
Spożywałam mnóstwo suplementów - głównie odchudzających. ale oczywiście żaden magicznie nie usunął mi kilogramów ani nie wygładził skóry. Teraz przystopowałam z preparatami obiecującymi niemożliwe i skupiłam się na zdrowiu. poprawiłam dietę, włączyłam ruch. stsuję teraz tylko preparat witaminowy, białko i 2 razy do roku Syrop Neera, żeby na wiosnę i na jesień "startować z czystą kartką". dzięki tym zmianom jestem w formie i zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja też miałam problem z jakim boryka się większość kobiet. Powracające kilogramy stawały się udręką. Udało mi się zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały. Jestem po dwóch ciążach, które pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy, utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Dopiero jak zaczełam codzienni ćwiczyć po 20-40min i odstawiłam słodycze + pieczywo/makarony udało mi się wrócić do pierwotnej. Zażywałam też Biphasic Slim. To odpowiednik znanego adipexu. Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam przez internet od Kasi (tel. 739 202 359), która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję multiwitaminę women z molecular project zaznaczam polska firma suplement bardzo dobry ma dobrze dobrane proporcję witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam widzę ze nie tylko ja znam produktuy z firmy molecular project ja też stosuję ich suplementy jestem mega zadowolona i polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rynku w większości są niestety tylko suplementy diety, które jak wiadomo średnio działają. Ja po raz pierwszy zamawiając z internetu to się niestety nacięłam, strata pieniędzy i tyle. Dlatego ost dałam się namówić na zamówienie Sibutraminy ale na spółkę z koleżanką. Zamawiałyśmy od jednej z dziewczyn z forum - Marty, której ogłoszenie czasem się tu przewija na róznych forach, 792 631 684, marta.jawor@o2.pl . Ciężko na razie trudno stwierdzić czy to działanie leku, czy bardziej motywacja do lepszego odżywiania i zwiększonego ruchu ale waga jednak spada. Jestem dobrej myśli, zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem zadowolona z suplementów z internetu.Nigdy nie trafiłam na ,,buble,, Zawsze kupuje na oryginalnych stronach,wiadomo są trochę droższe ale nie będę kupować tańszych podróbek .Ostatnio stosuję w celach oczyszczających i zgubienia kilogramów spirulinę. Jestem bardzo zadowolona z efektów http://nplink.net/LF5kCblB Naprawdę czasem warto wspomóc się takimi suplementami bo one naprawdę działają,ale ludzie myślą ,że trucizna i się otrują.Jak by tak było setki osób by tego nie kupowały.Ja już wypróbowałam wiele supli i pomagały mi.Teraz chciałam też oczyścić organizm z toksyn i znalazłam fajny suplement.Oczyszczenie organizmu i utrata zbędnych kilogramów 2 w 1.A spirulina to najzdrowsza alga.Zachęcam do poczytania na temat spiruliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czuję formę na BCAA od Olimpa, także jeśli miałbym mówić tylko za siebie i bazując na swoich doświadczeniach to polecam tę markę. Kupuję ich aminokwasy przez odzywki-olimp.pl, można się załapać na sensowne promo, szybko i tanio robią dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rynku w większości są niestety tylko suplementy diety, które jak wiadomo różnie działają. Na mnie osobiście te cudowne środki z reklam czy inne wywary ziołowe nie skutkują. Aktualnie odchudzam się tabletkami Biphasic Slim i efekty są lepsze niż przy wszystkich suplemementach jakie kiedykolwiek brałam.. Kapsułki zawierają dwie substancje czynne tj fentermine oraz orlistat, króre się uzupełniają wzajemnie, dając maksymalne korzyści w jak najkrótszym czasie. Kuracja trwa 6 tygodni i po tym czasie wymarzona sylwetka staje się faktem. Zamawiałam od polecanej dziewczyny z ogłaszamy 24 (Gosia, 733 405 371). Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze. Z czystym sumieniem mogę polecić Natana (kom.575 078 383), zamawiałam u niego Sibutril i jestem bardzo zadowolona, zarówno z produktu jak jak i kontaktu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za sprawdzonym miejscem, w którym zakupicie suplementy diety to wybierzcie się do jednej z aptek sieci www.aptekacodzienna.pl W tych aptekach na pewno otrzymacie sprawdzone suplementy diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×