Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
abaczek

Wypadanie włosów POMOCY !

Polecane posty

Gość gość
badania idź zrobić a nie "produtków" szukasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki termin wizyty? Idziesz do ogólnego i dostajesz skierowanie na podstawowe badania krwi, żelazo, jonogram jeśli trzeba, tsh. ALbo idziesz do labu i robisz od ręku za kilkanaście zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomógł szampon D e r m e n a jestem po chorobie hormonalnej i mega mi wypadały około 4 m.cy używałam teraz ani jeden cchoć także ściskam włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdemu włosy wypadają z innego powodu więc trzeba się przebadać. Leki też musza być odpowiednio dobrane do organizmu.' To co jednej pomogło drugiej może zaszkodzić. Po co wydawać pieniądze żeby się truć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest norma ze w okresie jesienno zimowym mam atak ze strony wypadajacych wlosow, sa po prostu wszedzie i wychodza garciami, pod koniec roku mi zazwyczaj przechodzi, dlatego pytam o jakąś NAJLEPIEJ wcierkę która ograniczy wypadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosalosa
Kobieta?Jeśli masz regularne miesiączki to radzę iść do swojego lekarza zleci ci badania żelazo itp itd jeśli natomiast masz problemy z regularnym okresem to już kwestia będzie hormonów i do endokrynologa radzę iść.Włosy bez powodu nie wypadają, u mnie to zaczęło się ponad rok temu a teraz wypadają garściami i gdybym nie miała wcześniej ich tak dużo to już teraz w połowie byłabym łysa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unowak
Tez widze u siebie wieksze ilosci wypadajacych wlosow w okesie wiosennym i jesiennym, tabletki mi nie pomagaly wiec zainwestowalam w spray marki Loxine. Jak dla mnie fajny produkt i rozwiazal moj problem, takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre są ampułki do wcierania w skórę głowy, np. Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam szamponu BingoSpa bez SLES/SLS z keratyną. Keratyna wnika w głąb włosa, dzięki czemu poprawia ich wygląd i właściwości: wytrzymałość mechaniczną, sztywność, podatność na skręcanie i układanie. Dzięki temu moje włosy uległy wyraźnemu wzmocnieniu oraz zauważalnie zwiększyła się ich objętość, powrócił połysk i zdrowy wygląd. Gorąco polecam! Ja szampon BingoSpa kupuję na bellemonde.pl - tam jest wiele dobrych produktów. Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto przemyśleć skorzystanie z zabiegu medycyny estetycznej jakim jest karboksyterapia. To podskórne lub śródskórne podawanie medycznego dwutlenku węgla, który wyraźnie pobudza funkcje skóry. Świetnie sprawdza się w przypadku wypadających włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaczek
schogetten90 dzieki za ta niekryta reklame ^^ zdecydowalam sie jednak na Loxine o ktorym pisalo juz kilka osob. Efekty tez mnie zadowalaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie można kupić ten Loxine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metoda skuteczna, ale pracochłonna (w porównaniu do gotowych preparatów ) Sprawdzone na sobie i znajomych wielokrotnie. Wyciśnięty świeży sok z czarnej rzepy. Najlepiej umyć włosy, wetrzeć sok, na końcówki można nałożyć odżywkę i po 30-40 minutach zmyć. Zahamowanie wypadania już po kilku aplikacjach. Kurację należy prowadzić minimum 3-4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam regularne miesiaczki , nie mam anemii ( badalam sie) a wlosy juz 4 lata leca , mialam duzo wlosow wiec dopiero teraz widac ze lysieje i co to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmikolajx
Gościu Loxine mozesz kupic na stronie: www.loxine.pl Ja jestem bardzo zadowolony z tego preparatu, takze pozdro. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie lysieje
Mezoterapia iglowa skory glowy bardzo pomaga. Ja mialam kilka zabiegow i wlosy przestaly wypadac, a naprawde u mnie to juz byla katastrofa. Koszt mezoterapii nie jest maly, bo ok 200-350 zl/1 zabieg. Jesli jednak kogos nie stac to moze sam kupic ampulki, igly i strzykawki i ktos moze nam wstrzyknac taki koktajl w skore glowy. Wychodzi bardzo tanio, jakies 25-35 zl/1 zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie lysieje: igla itp... bardzo to drastyczne... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata8012
Igła w głowę? Na szczęście z mężem nie mieliśmy aż tak poważnego problemu z wypadaniem włosów. Poczytaliśmy trochę w internecie o tym preparacie który część z Was chwali- Loxine. No i go wypróbowaliśmy (cena nas nie odstraszyla bo wiedzielismy ze jest to cos dla nas obojga). Oboje jesteśmy zadowoleni z działania. Zostawiam zdecydowanie mniej wlosow na szczotce, takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila53
Też słyszałam o wcierce Jantar. Dużo osób chwali sobie ten kosmetyk. Sama chyba go wypróbuję, gdyż moje włosy lubią wypadać w nadmiarze...Słyszałam także o karboksyterapii Fenix, która podobno również przeciwdziała nadmiernemu wypadaniu. Słyszał ktoś o tej metodzie i mogły się podzielić swoimi doświadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Mnie pomogło po prostu wzmocnienie organizmu, do witaminizowanie. Stosowałam kompleks witaminowy Harmonella, skomponowany specjalnie dla kobiet, uzupełnia niedobory składników diety. Po ok 3 miesiącach stosowania widziałam poprawe nie tylko w wygladzie i kondycji włosów ale tez skóry i paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie tyle powinnaś stosować jakieś kuracje zewnętrze co własnie wewnętrzne. Włosy wypadają dlatego że brak Ci witamin i minerałów. Ja polecam Ci pokrzywę. Tabletki, soki. W każdej postaci. Jeżeli jednak chcesz koniecznie używać czegoś "chemicznego", mam na myśli tu odżywki , maski czy balsamy do włosów polecam Ci stronkę i-styl. Tam mają kosmetyki fryzjerskie, więc dwa razy lepsze działanie niż te drogeryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza na wypadanie włosow jest mezoterapia igłowa skóry głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×