Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szukam dobrego fizjoterapeuty

Polecane posty

Gość gość

Witam, szukam dobrego i sprwdzonego specjalisty w zakresie fizjoterapii w Poznaniu. Proszę o wypowiedzi tylko osoby, które miały styczność z danym specjalistą, poczta pantoflowa i autoreklama mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Bardzo dobrych specjalistów znajdziesz w klinice Kręg-clinic. Swojego czasu pracowałam w magazynie, dźwigałam ciężary (oczywiście wbrew przepisom bhp…) i byłam pewna ze nic mi się nie stanie, przecież jestem zdrowa, sprawna ..do czasu. Z czasem ból w okolicy lędźwiowej stał się nie do wytrzymania, proszki przestaly pomagaczrezygnowałam z pracy i bylam załamana…nie pamiętam już jak trafiłam do tej Kręgclinic,chyba jakas kolezanka mamy mi podpowiedziała.. ale pomogli mi, miałam indywidualne ćwiczenia, masaże lecznicze.. będę polecać każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, nie mam na co czekać więc zadzwoniłem i umówiłem się na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić gabinet regabilitacji w Krakowie - http://rehapro.com.pl/ jakby ktos w prszysłości trafił na ten wątek i też szukał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo pomogły mi masaże u pana Mateusza w Klinice Piękna Essence - widać, że zna się na swojej pracy. Bardzo bolał mnie kark od siedzenia przy komputerze, ale nauczyłam się robić ćwiczenia i już nie czuję takiego dyskomfortu. Poza tym masaże rozluźniające na 5+!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że pomoże mi z moim bolącym kręgosłupem lędźwiowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w końcu fizjoterapeuta:) Mi pomógł rozluźnić mięśnie, więc mój przypadek być może nie był tak poważny jak twój. Specjalistą jest dobrym, przychodzą do niego osoby z różnymi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też szukałam dobrego fizjoterapeuty, ale znajoma mówiła żebym poszła do http://grochowska9.pl i tam się też udałam. Muszę przyznać, że bardzo dobrze zrobiłam ze posłuchałam znajomej. Świetny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie jest dobry www.manufakturazdrowia.net może ktoś z tu obecnych skorzysta z polecenia. Nam bardzo przypadł do gustu, pomógł w wielu dolegliwościach z którymi ostatecznie się pożegnałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę pochwalić Marcina Rosadzińskiego bo to co zrobił z moim kręgosłupem to jest mały cud dla mnie. Żyję znowu bez bólu, nie muszę się faszerować tabletkami, mogę biegać, jeździć na rowerze...mogę wszystko! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Krakowie znacie kogoś sprawdzonego? Bo znajoma wiele pozytywnego mówiła mi o http://www.fizjoterapia-fiejdasz.pl/ , ale tak jak szanowna autorka tematu - chciałabym prosić o informację kogoś, kto miał z nim styczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaBa
W Wieliczce jest dobra specjalistka. Beata Pruszkowska się nazywa. Pomaga szczególnie, jeśli chodzi o zespół zespół cieśni nadgarstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipomka
W Krakowie jest Rehaexpert i szczerze mówiąc ja jestem z nich bardzo zadowolona, rehabilitacja w domu, dojeżdżają a przede wszystkim dobrze prowadzą rehabilitację. Jestem zadowolona bardzo bo widać efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam placówkę Enel Medu w Warszawie ( ul. Myśliwiecka 4 a). Przy samodyscyplinie oraz - przede wszystkim- cennych wskazówkach fizjoterapeutów moja ręka wróciła do pełni sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siłacz3100

Bardzo dobrzy fachowcy pracują w krakowskiej sieci klinik do znalezienia pod adresem rehabilitacje.org. Wiadomo, prywatnie to bez kolejek, przydaje się zwłaszcza jeśli ktoś potrzebuje szybkiej pomocy i nie ma ochoty czekać na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×