Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANIAmamaMAI

spodnie jak po malowaniu

Polecane posty

Gość ANIAmamaMAI

kupiłam jeansy na aukcji internetowej ale na zdjęciu wyglądały fajnie a okazało się że praktycznie na całej długości nakrapiane są kolorowymi plamkami jakby z farby olejnej tak bynajmniej wyglądają, dosłownie jakbym robiła w nich remont, ogólnie dała bym sobie z nimi spokój gdyby nie fakt że fajnie na mnie leżą i pasują jak żadne :( czy da się te plamy czymś całkowicie usunąć jakoś ich pozbyć? teraz się moczą w gorącej wodzie z proszkiem i odplamiaczami ale nie sądzę żeby coś to dało wczoraj próbowałam potraktować je zmywaczem do paznokci ale niewiele to dało, białe plamki troszkę poschodziły częściowo je zdrapałam gorzej z innymi kolorami, już tracę nadzieję że jeszcze da się je jakoś uratować, czy znacie jakieś sposoby na tak "popsóte" spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"na tak "popsóte" spodnie"- słownik ortograficzny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie literowka tylko blad ortograficzny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no ręce opadają, same mądrale które nic konkretnego nie maja do powiedzenia. Człowiek prosi o rade a tu pouczanie w całkiem nieistotnej sprawie. Nawet jeśli zrobiłam błąd ortograficzny to co z tego proszę Was o radę, o pomoc a nie poprawę pisowni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×