Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

Do niedawna tez miałam z tym wielki problem.. Moje życie zmieniło sie po przeczytaniu świetnej książki "Fantazje w trójkącie" . książka ta jest świetna, bardzo dużo mnie nauczyła. Kupiłam ją na stronie erozkosz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś721
Kurcze..ten tekst rozwalił mnie na łopatki: "dlaczego ci kochankowie tacy świetni?? Bo nie są naszymi mężamijezyk.gif" Coż..a ja zapraszam na mojego bloga. Nie ogarniam już moich własnych uczuć, poproszę o lincz w komentarzach ze jestem złą zoną, złą kobietą, nie wiem..albo o słowo wsparcia, ze to samo przejdzie i niedługo wrócę do rutynowego spokojnego zycia. Zapraszam do lektury zabicmotyle.eu Nie mam kochanka. Jeszcze. I nie chcę a zarazem chcę. na szczęście mój "obiekt zauroczenia" jest bardzo bezpieczny..szanse ze cokolwiek są wydarzy sa mniej niż małe, są mikroskopijne a może nawet i mniejsze... ale nie zmienia to faktu, że codziennie wstając rano patrzę na dzień przez pryzmat tego czy go dziś zobaczę czy też nie. Gryziona wyrzutami sumienia....względem kochanego męża. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze..ten tekst rozwalił mnie na łopatki: "dlaczego ci kochankowie tacy świetni?? Bo nie są naszymi mężamijezyk.gif" Coż..a ja zapraszam na mojego bloga. Nie ogarniam już moich własnych uczuć, poproszę o lincz w komentarzach ze jestem złą zoną, złą kobietą, nie wiem..albo o słowo wsparcia, ze to samo przejdzie i niedługo wrócę do rutynowego spokojnego zycia. Zapraszam do lektury zabicmotyle.eu Nie mam kochanka. Jeszcze. I nie chcę a zarazem chcę. na szczęście mój "obiekt zauroczenia" jest bardzo bezpieczny..szanse ze cokolwiek są wydarzy sa mniej niż małe, są mikroskopijne a może nawet i mniejsze... ale nie zmienia to faktu, że codziennie wstając rano patrzę na dzień przez pryzmat tego czy go dziś zobaczę czy też nie. Gryziona wyrzutami sumienia....względem kochanego męża. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nie lepiej jest mieć 2w1, męża a zarazem kochanka? Wszystko można dopracować tak, by było lekko, przyjemnie i nie wdała się rutyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje kochane!Przez 5 lat mam kochanka ale on nawet się ze mną nie kocha -kto by uwierzył.Mówi ze bardzo mnie lubi i nie chce zakończyć tej znajomości .Ale ja kocham i nie moge sobie poradzić nie chce żeby mnie zostawił ,nie wyobrażam sobie życia bez niego .Pomóżcie proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę żyć bez niego bo ja go kocham a on....on powiedział że możemy być bardzo dobrymi przyjaciółmi a ja nie chce chce być chociaż kochanka do łóżka .Pomóżcie co mam zrobić gine w oczach Nie mam juz siły walczyć to trwa już ponad pięć lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×