Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Letycja30

JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA?

Polecane posty

Gość napisz cos wiecej. Dlaczego za nim tęsknisz? Rozstaliscie sie? Dawno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaj się ile trzeba, żeby cię spić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Beata Magade chyba maz juz w lazience i zernal ostro od tylu bez pytania o zgode ale ona chyba wlasnie tego chciala A ty lubisz takie akcje chetnie ulegasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosz karwasz masz jak tu pisać??😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ; Wszystkich Naprawde nie da sie rozmawiac juz na tym temacie tak muli:( ChOdzcie wszyscy na ten co zalozylem do czasu az Letycja zalozy wlasny trolli duzO ale szybko chodzi zreszta trolle juz poszly bo jutro do gImnazjum trzeba isc:) Temat nzaywa sie JAK ZYC BEZ KOCHANKA2 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdzie z Toba nie ide...za bardzo mnie irytujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zostan i pisz sam do siebie moze za godzinke zobaczysz swoje wpisy nerwowy stworze:) Bo nawet nie wiem jakiej plci jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich tak jak w temacie twierdze ze Amstaf jest tchorzem komu zalazł za skore bede wdzieczny za podbijanie tego tematu przez nastepny rok Twierdze ze Amstaf jest tchorzem bo po tym jak zwywał od najgorszych kobiety na temacie Wadery bez powodu zaproponowałem mu spotkanie w realu zeby wszystkie te mile slowa powtorzyl mi w 4 oczy Oczywiscie posikal sie ze strachu i nie chcial sie umowic na mila rozmowe na lesnej polanie w Bieszczadach Wiec podejrzewam ze jak w przypadku wielu Amstafów zostal wykastrowany i nosi zamiast jaj 2 pileczki do tenisa stolowego A kto chce przesledzi cała historie to prosze Wchodzicie na temat Wadery i zaczynacie po kolei od 1 wpisu Amastafa sami oceńcie jak sie zachował i czy mu sie nalezal ten temat na ktorym jestescie Temat: Wieczorem przy bydlaku Amstaf 2014.10.25 xxx Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Dzikie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich tak jak w temacie twierdze ze Amstaf jest tchorzem komu zalazł za skore bede wdzieczny za podbijanie tego tematu przez nastepny rok Twierdze ze Amstaf jest tchorzem bo po tym jak zwywał od najgorszych kobiety na temacie Wadery bez powodu zaproponowałem mu spotkanie w realu zeby wszystkie te mile slowa powtorzyl mi w 4 oczy Oczywiscie posikal sie ze strachu i nie chcial sie umowic na mila rozmowe na lesnej polanie w Bieszczadach Wiec podejrzewam ze jak w przypadku wielu Amstafów zostal wykastrowany i nosi zamiast jaj 2 pileczki do tenisa stolowego A kto chce przesledzi cała historie to prosze Wchodzicie na temat Wadery i zaczynacie po kolei od 1 wpisu Amastafa sami oceńcie jak sie zachował i czy mu sie nalezal ten temat na ktorym jestescie Temat: Wieczorem przy bydlaku Amstaf 2014.10.25 xxx Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Dzikie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i sie nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to twoja płeć brzmi "debil".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spierdalać!!!! nikt inny jak pomarańcze nie spierdolił tego topa jesteście żałośni!!! Nudzi się Wam niesamowicie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich tak jak w temacie twierdze ze Amstaf jest tchorzem komu zalazł za skore bede wdzieczny za podbijanie tego tematu przez nastepny rok Twierdze ze Amstaf jest tchorzem bo po tym jak zwywał od najgorszych kobiety na temacie Wadery bez powodu zaproponowałem mu spotkanie w realu zeby wszystkie te mile slowa powtorzyl mi w 4 oczy Oczywiscie posikal sie ze strachu i nie chcial sie umowic na mila rozmowe na lesnej polanie w Bieszczadach Wiec podejrzewam ze jak w przypadku wielu Amstafów zostal wykastrowany i nosi zamiast jaj 2 pileczki do tenisa stolowego A kto chce przesledzi cała historie to prosze Wchodzicie na temat Wadery i zaczynacie po kolei od 1 wpisu Amastafa sami oceńcie jak sie zachował i czy mu sie nalezal ten temat na ktorym jestescie Temat: Wieczorem przy bydlaku Amstaf 2014.10.25 xxx Nieodrodny Syn Dzikich Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Dzikie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a>< /a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny przyznac sie ktore miala udany seks wczoraj wieczorem lub w nocy a moze jaks szybka ostra akcja z rana przed praca? Moze byc tez sen erotyczny zostatniej nocy pewnie z kochankiem w roli glownej:) Moze ktoras bardziej smiala opowie szerzej:) Magda zapowiadala ostra jazde z mezem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z zawieszajcymi się stronami topiku, postanowiłyśmy z Beatą założyć dalszy temat JAK ŻYĆ BEZ KOCHANKA 2 .Zrobi to Beatka kiedy pojawi się na kafe.Mamy też nadzieję że nasza koleżanka internetowa Letycja,założycielka tego tematu kiedy nas odwiedzi nie będzie miała do nas żaIu. Pozdrawiam wszystkich w temacie, i pragnę życzyć Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy za Beatą. Wilk oczywiście moje przeczucia były trafne. Jeśli chodzi o wczorajszy sex, no to w skrócie .było z***biście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja tu widze!! same k********y i alkoholiki! maaaaaaaaaaaaasakra! swiat schodzi na psy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa idiotki,wszelakie bluzgi nie maja sensu. plujesz na swinie, a ta powie, ze deszcz pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda sz,ma,to je,bliwa ciagnelas chlopu? to idz do kochanka i teraz go pocaluj niech wyjmie ci jezykiem resztki spermy miedzy zebow! Zj,bana psyche masz kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja szukam kochanki piszcie dariusz2010@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×