Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ksiegowosc internetowa czy warto

Polecane posty

ja korzystam z takiej usługi i jestem zadowolona, wiadomo,że jeśli firma się rozrośnie to nie będę mieć już na to czasu,ale dla małego czy średniego przedsiębiorstwa, które dopiero co wchodzi na rynek i szuka oszczędności to rozwiązanie jest jak najbardziej ok. Ja wybrałam www.wfirma.pl i mogę szczerze polecić ją innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol_Kmiotk
Myślę, iż WARTO! Ostatnio staje się to coraz bardziej popularną formą, jak zresztą widać po konkurencji jaka się szerzy. Jednakże ja jak założyłem swoją ''własną'' firmę to nie byłem do końca przekonany do tej opcji. Teraz? Nie wyobrażam sobie opcji tradycyjnej. Wszystko odbywa się za pomocą Internetu i wymaga tego od nas rynek, Klienci itd., aby dostosowywać się i być elastycznym. Ja używam programu SYSTIM.PL (http://www.systim.pl), który ma integracje z moim sklepem - bez problemu mogę wysyłać faktury elektroniczne to wszystkich kontrahentów w szybki i wygodny sposób. Nie bądźmy do tyłu, Europa już dawno korzysta z takich ułatwień i udogodnień. POLECAM Wam powyższy program i działajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest juz tak wysoki poziom ksiegowosci zdalnej, ze bez obaw mozna sie na to zdecydowac. Np. omnibus ze Szczecina oprocz normalnej ksiegowosci oferuje rowniez zdalna http://www.omnibusbp.pl/ i nie odbiega poziomem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż, ja akurat nie mam dobrych wspomnień z tego typu księgowością, ale inni ją polecają - jak wszystko ma ona plusy i minusy. Ja jednak jestem starej daty i wole solidną księgowość stacjonarną http://www.galant.net.pl/ gdzie zawsze mogę przyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak stawiam na tradycyjną współpracę, już od dłuższego czasu korzystam z usług biura księgowego z Katowic www.plus.katowice.pl i jestem z niej bardzo zadowolona, zajmują się kadrami i płacami w mojej firmie, prowadzą księgi handlowe i przygotowują sprawozdania finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam biuro z Gdańska www.businessmind.pl która prowadzi księgowość online czyli masz pełne zestawienie rachunków przez Internet. Bardzo wygodne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z usług takiej księgowości w biurze Doradca Dariusz Pułanik z Rzeszowa i muszę powiedzieć, że jest to wygodna i tańsza forma, co mnie osobiście cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie powinieneś poszukać biura rachunkowego, które zajmie się całą księgowością Twojej firmy. Jeżeli szukasz kogoś sprawdzonego, to z mojej strony podam Ci kancelarię Prawo i Podatki: www.prawoipodatki.com Mnie współpraca z nimi układa się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dużo lepiej skorzystać z pomocy doświadczonej księgowej, która jest zawsze pod ręką, mailem albo telefonem. Mogę wam polecić dobre biuro http://www.biurorachunkowe-saldo.pl/ które zajmuje się obsługą właśnie małych i większych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam dobrego biura z okolic szczecina. polecicie kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwikazaa
Ja polecam UKD, zajmą się kompleksowo firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi korzystają z usług biura UKD. Biuro pomogło im w formalnościach założenia firmy i są naprawdę bardzo zadowoleni. Nie muszą martwić się o papierkową robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na ofertę biura rachunkowego świadczącego usługi w formie online, którą znalazłam pod adresem www.biuro24h.pl. Na stronach serwisu znajdziesz również profesjonalny program do fakturowania, który już przetestowała moja znajoma i z którego jest bardzo zadowolona. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina013
CharmLenka ma rację. Warto skorzystać z usługi oferowanej przez wfirma.pl Nie rozumiem tylko, dlaczego nie ma tam adresu strony, który będzie prowadził do platformy Samodzielna Księgowość. W takim razie ja go wrzucę https://wfirma.pl/samodzielna-ksiegowosc Koszty niewielkie a korzyści dla nas ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością wygodne rozwiązanie. Sama się nad tym zastanawiam teraz. kilka firm mam już nawet " na tapecie". Koleżanka mi poleca to biuro rachunkowe - http://www.wadmex.pl/ i z tego co mówi mają platformę do księgowości online i można liczyć na pomoc księgowej w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
pewnie że warto popatrz sobie choćby na koszty prowadzenia takiej księgowości na http://www.biuroabk.pl/ Ceny zupełnie inne niż przy tradycyjnym biurze rachunkowym. Dla mnie przede wszystkim liczy się czas, a tutaj mogę szybko i bez problemu wysłać kosztówki i rozliczyć miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam bym się bała sama prowadzić księgowość przez jakieś programy. W ogóle jakoś nie wierzę na 100 % w bezpieczeństwo w internecie jeżeli chodzi o tak poważne sprawy. Najlepiej wynająć biuro rachunkowe które wszystkim się spokojnie i rzetelnie zajmie. Jeżeli ktoś jest z Rybnika to polecam Bilans www.bilans.info.pl z którego sama korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BożenaKr
Zdecydowanie warto! Ze swoich doświadczeń wiem że księgowość w firmie to zawsze spory koszt, w zależności od tego, co jest Ci potrzebne można dobrać naprwde fajny program który znacznie odciąży portfel i wydatki. Na rynku jest teraz masa programów, w zalezności od funkcji, czy rodzaju działalności. Kilka testowałam a finalnie wybrałam Mksiegowa, ma dużo funkcji (fakt, ze z wszystkich nie korzystam) które ograniczają prace od minimum. Do tego stały wgląd w dokumenty i pomoc techniczna dobrze działająca (w kilku programach pomoc to była największa wada, wiecznie niedostępna, a na odpowiedź czekałam kilka dni). Z pewnością warto zgłębić temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W momencie, kiedy planowaliśmy większą inwestycję i potrzebne były dodatkowe środki dużo nam pomogło biuro Sastax -www.sastax.pl Chodziło o przygotowanie całej dokumentacji dla banku w kwestii kredytu pod inwestycję. Dokumentacja spełniła w stu procentach wymogi formalne i szybko dostaliśmy potrzebne pieniądze. Ich mogę rekomendować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianek99
Oczywiście, że warto :) Możemy odciążyć portfel, zaoszczędzimy dużo czasu. Sprawdź tę ofertę https://www.biuro24h.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że warto! To szybka i wygodna forma księgowości. Ja swojego e-księgowego mam tutaj: http://cashhelp.pl/ Wykonuje super wszystkie zadania. Po co mi lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeilka
Wszystko zależy jaki program wybierzesz, ale te nowej generacji to strzał w dziesiątkę :) osobiście po kilku próbach i innych, starszych programach byłam średnio nastawiona, było sporo awarii, obsługa techniczna wiecznie zajęta i czas reakcji dla przedsiębiorcy zbyt długi :/ na jakiejś grupie FB trafiłam na Mksiegowa, ktoś mocno zachwalał, nieco sceptycznie postanowiłam wybróbować u siebie. Mija 7 miesiąc i z pewnościa ani go nie zamienię, ani nie wrócę do tradycyjnej księgowej :D jest naprawde intuicyjny i prosty w obsłudze, dokumenty, dane wprowadza się sprawnie, do tego nie zawiesza się, działa bardzo szybko i płynnie. Jak mam pytanie mogę liczyć na natychmiastową reakcję - naprawde program godny uwagi :) polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem w przypadku małych firm księgowości online jest dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doratora
Ja mam zdalnie prowadzoną księgowość w TaxCare. Nie muszę sama internetowo nic prowadzić i kupować, żadnych programów. Płacę 150zł miesięczny abonament, a mam realną księgową, z którą mam kontakt, moge dosyłać dokumenty zarówno pocztą jak i mailem. Moge je również dowozić do placówek jeśli akurat mam po drodze. Z panelu klienta mam dostęp do wszystkiego, więc moge na bieżąco kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boleska
I te 150 zł to już całkowity koszt ksiegowości? Za jaki zakres usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doratora
No za to co opisałam plus jeszcze ja mam reprezentowanie w skarbówce i ZUS. Mam też możliwość korzystania z konsultacji prawnych online, a to spore ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasq
Niegłupio brzmi. Ale to robią ich konsultanci jacyś przeszkoleni czy faktycznie jakiś prawnik? Jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doratora
Nie sądzę żeby tak duża firma jak Tax Care oszczędzała na usłudze, dzięki której może przyciągnąć sporą ilość klientów, więc obstawiam raczej fachowców. Będę się jutro słyszała z księgową to z ciekawości dopytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nobuśka
Nie są złe że tak powiem, ale niestety zmusza to jedną z osób żeby opanowała program i zajmowała się tą księgowością, jeżeli masz czas to czemu nie, w innym wypadku chyba lepiej zlecić to profesjonalistą. A z resztą co ja będę mówiła :), np. tutaj http://donau-expert.pl/biuro-rachunkowe-nie-warto/ znajdziesz artykuł na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×