Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kACPER69

Kurier

Polecane posty

Gość kACPER69

Kupilem cos na allergro lecz płace przy na miejscu jak zobacze paczke lecz czekam juz na kuriera 3 dni a dzisiaj widzialem go jak szedl z paczką do jakiegos domu było to z dobre 3 godz temu POMOCY CO MAM ROBIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic. Paczki naaallegro sa wwysyłane w ciągu 3-5 dni plus do tego 1 dzień ma firma kurierska na dostarczenie inna sprawa jeżeli wyślą poczta. To po co się tak srasz myślisz że tylko ty zamawiasz i co z tego że poszedł do innego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karla1978
No właśnie. Zawsze powtarzam ludziom żeby uważali z usług jakiego kuriera korzystają. Mam dużo negatywnych doświadczeń. Spoko jest dopiero jak wysyłam przez pana paczkę, wcześniej moje towary z allegro czasami .... nie dojeżdżały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarunka
dlatego najlepszym rozwiazaniem jest ulatwianie sobie zycia...np. na portalach takich jak Safe Pak :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość couldkaaa
Godna do polecenia jest platforma wysylkowa Safe Pak - tutaj masz gwarancje bezpieczenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anhella
Safe Pak jak nazwa wskazuje...jest bezpieczny:) Ma sie pewnosc,ze dostarcza to szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwon na policje!!!! skoro wlazl tam 3 godziny temu i jeszcze nie wyszedl, zaj/ebali go na amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×