Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Notariusz dobry, niedrogi

Polecane posty

Gość gość
A jeżeli chodzi o Sosnowiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Sosnowaca i korzystałam z kancelarii notarialnej Pani Joanny Heliosz www.notariuszsosnowiec.com.pl. Miałam do przeprowadzenia sprawę spadkową i wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie. Notariusz jest bardzo rzeczowa i konkretna a przede wszystkim potrafi wszystko bardzo przystępnie wyjaśnić i przedstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno będzie znaleźć niedrogiego notariusza bo ceny za usługi powinny być u wszystkich mniej więcej takie same. Ministerstwo Sprawiedliwości ustala im taksy czy maksymalne stawki. Notariusz może zaproponować niżą albo można z nim negocjować ale raczej jakoś dużo nie odpuści. W każdym razie ja korzystałam z usług tej kancelarii www.notariuszursynow.waw.pl i jestem bardzo zadowolona ze sposobu w jaki mnie obsłużono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym notariuszem z dużym doświadczeniem oraz bardzo dobrym podejściem do klientów jest www.notariuszpuczylowski.pl . Ceny za swoje usługi ma także bardzo przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam kancelarię notarialną Pani Joanny Heliosz. Zgadzam się że jest bardzo rzeczowa i konkretna. Miałam u niej sprawę podziału majątku po rozwodzie i wykazała sporo cierpliwości dla mojego byłego męża który chyba nie wszystkie kwestie do końca rozumiał ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług notariusza u mnie w Katowicach. Nazywa się „Kancelaria Notarialna Tomasz Zapart”, a więcej informacji znajdziesz na witrynie internetowej www.katowicenotariusz-zapart.pl . Na stronie będziesz miała szczegółowe informacje dot. Usługi np. jakie dokumenty są niezbędne czy też jakie czynności prowadzi. Na twoim miejscu, mimo wszystko, przed skorzystaniem bym zadzwoniła dla pewności i się upewniła, że to co tobie będzie potrzebne nie będzie wymagało jakiś dodatkowych dokumentów. Polecam to miejsce, miło się współpracuje, a usługi zawsze przeprowadzane na najwyższym poziomie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić ci swojego www.notariuszantkowiakirena.pl , jest w porządku. A z jakich okolic jesteś?? Bo wiadomo, nie będziesz się taszczyć po całej Polsce wiec nie wiem czy moja oferta będzie w tym wypadku trafna. Mój jest z Poznania, jeśli ktoś jest z tej miejscowości, bardzo polecam tą panią. Sympatyczna i bardzo sumienna kobietka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mieszkańców Grodziska Mazowieckiego polecam notariusz Borysiak, świetna merytorycznie + dobra cenowo, korzystam od lat i jestem b. zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ze Szczecina i mogą polecić tego notariusza http://www.notariusz-grzybowska.pl. Pani Grzybowska sporządzała dla moje rodziny akt darowizny. Jesteśmy zadowoleni z obsługi bo dostaliśmy rzetelne informacje o podatku i wszystkich formalnościach. To biuro pracuje tez w soboty, a to rzadkość w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś? Jeśli gdzieś z okolic Katowic, polecam tego www.katowicenotariusz-zapart.pl w zeszłym roku byłam u niego i wszystko załatwił mi od ręki za niską cenę, możesz do niego przedzwonić i się dopytać, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem niedawno kupiliśmy mieszkanie i korzystaliśmy z notariusza - http://notariuszwlodzi.com.pl/ - Ma niewygórowaną taksę i jest bardzo profesjonalny, a przy tym miły i kontaktowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa, ze my również korzystaliśmy z usług tej pani www.notariuszantkowiakirena.pl podpisuje się pod opinią tu niektórych, ze do bardzo miła i sumiennie pracująca kobietka. Bardzo miło wspominam współprace, a usługi zawsze wykonuje rzetelnie, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Katowicach dobra kancelaria notarialna na jesionowej. Bardzo kompetentne panie notariuszki. Miła usługa i niewygórowane ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, stawki notariuszy są urzędowo ustalone i wszędzie TAKIE SAME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bukcia_89
Przepraszam, ja wprawdzie nie korzystałam, ale bliska znajoma tak i poleca panią Cejrowską z Tczewa. Sprzedawała mieszkanie i musiała sporządzić jakiś tam dokument i mówiła, że bardzo szybko udało jej się to załatwić u Cejrowskiej, także bardzo poleca :) Koleżanka jest szczerą osobą i wiem żeby nie okłamała, zwłaszcza, że za miesiąc z narzeczonym też będziemy musieli skorzystać z pomocy notariusza, bo będziemy musieli sporządzić umowę deweloperską, także na pewno umówimy się do p. Cejrowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam usługi katowickiego notariusza www.notariusz-balas.pl .Zalezy Ci na tym, zeby byl tani wiec spelnia on wymog. Jest rowniez dobrym i godnym polecenia fachowcem, zona przyjaciela czesto korzysta z jego uslug i ogromnie sobie ceni te wspolprace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z warszawy do polecenia tę kancelarii notarialną www.notariuszursynow.waw.pl jest naprawdę świetna, nigdy jeszcze nie miała z nią żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd jesteś? Ja jestem z Gdańska, ale korzystałam z usług dobrej kancelarii notarialnej z Tczewa. I podobnie jak wyżej polecam Notariusz Cejrowską. Pani Jolanta Cejrowska była bardzo profesjonalna i ładnie wszystko objaśniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma_35
Ze swojej strony mogę polecić tobie świetnego notariusza http://www.notariusz-zabrze.com/ jednak jest z Zabrza. może komuś innemu to info się przyda. Bardzo miło mi się współpracowało z tą panią Grażyną Wróbel, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid999
U mnie fantastycznie zadzialało polecenie od znajomego, który zasugerował, abym sprawdził wcześniej kancelarię notarialną http://notariuszchwialkowski.pl/. Znajomy już wcześniej korzystał z ich usług, dlatego wiedział, że dadzą radę nawet z moją sprawą. No i dali, dlatego bez mrugnięcia okiem, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1974
Ja mogę polecić notariusza z Krakowa. Niedawno korzystałam z usługi sporządzania aktu poświadczenia dziedziczenia i trafiłam do kancelarii, którą poleciła mi znajoma - http://www.notariuszkarczewska.pl. Niestety nie wiem, czy Pani Anna Karczewska ma drogie usługi, czy nie, ale na pewno jej pomoc będzie na bardzo wysokim poziomie. Warto się do niej zgłosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie sprawa dziedziczenia była na tyle skomplikowana, że sama nie wiedziałam jak to wszystko uda się rozwiązać. na szczęście kancelaria http://www.notariusz-zabrze.com/ poradziła sobie z moim przypadkiem bez zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim z Torunia i okolic mogę polecić świetną kancelarie notarialną www.notariuszchwialkowski.pl Byłem tam kilka razy i jestem zadowolony z usług świadczonych przez tą kancelarie. Warto się tam przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli z kolei o Szczecin chodzi to solidna kancelaria mieści się przy Struga http://www.notariusz-prawobrzeze.pl/ to kancelaria pani Doroty Szuman-Krzych. Korzystaliśmy w ciągu lat wielokrotnie i zdecydowanie jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Fachowo i skutecznie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkańcom Wrocławia serdecznie polecam usługi http://tarkowski.eu . Bardzo szybko przygotowali dla mnie projekt aktu notarialnego, który okazał się być dobrze skomponowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×