Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzozlajestem

Facet nie odpsiuje na wiadomosci przez dlugi czas

Polecane posty

Gość gość
Widac nie masz co robic to analizujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam czy nie mam zawsze analizuje juz taka moja natura a poza tym po pewnych sygnalacj mozba zoriebtowac sie co druga strona mysli tak by uniknac zbednych pytan i upokorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kobiety polskie to takie glupie naiwne c**y i tak sie kompromituja wystarczy im powiedziec doslownie cokolwiek no nie wiem juz jak mozna tak naiwny umysl miec chyba schowany w c***e jak nie chce pisac to nie przymusu jak za komuna byl tera nie ma 555 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
mozba zoriebtowac sie co druga strona mysli tak by uniknac zbednych pytan i upokorzenia. x do tego potrzebny jest mozg wyposazony w inteligencje emocjonalna, niestety ty takowym nie dysponujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlazlazla
Zawsze szczery Ty masz chyba cos nie tak ze swoim mozgiem. Powody nieodpisywania moga byc rozne. Ale jak po randce ktos nie odezwalby sie do mnie to chyba jedno oznacza.. Fajnie popisac tum wyzalic sie, zobaczayc co inni maja do powiedzenia. A wlasnie najgorsze jest, jak tu ktos wyzej powiedzial takie analizowanie, dlaczego byl online i nie odpisal albo nie odczytal.. nie mowie bo ja tez tak robie, ale zaczynam sobie zdawac sprawe ze to jest po prostu chore. Dla mnie najwazniejsze byc szczerym, wiec ja powiem co ja o tym mysle, a takie ignorowanie albo nieodpisywanie to brak szacunku, ajk to ktos odbierze no to juz inna sprawa. I tez mysle sobie,ze jesli druga osoba tego nie zrozumie no to byc moze po prostu "nie jestesmy sobie pisani"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytlumacze ci to najprosciej jak sie da jesli jakas niunia nie wiadomo dlaczego urywalaby kontakt, to zamiast sie zastanawiac facet po prostu ja oleje i koniec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlazlazla
Jeszcze jedno mi sie przypomnialo, tak rano ze swiezym umyslem. Bylam z kims niedlugo, bo tylko 3 miesiace, ale on zawsze doslownie zawsze byl po tej drugiej stronie gdy go potrzebowalam. Zawsze tez mowil,ze jak tylko chcesz to znajdziesz czas dla drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty jakas ograniczona jestes? facet ma cie w d***e a ty drugi dzien juz to rozkminiasz.. troche szacunku do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D, Autorko, nie może zawrócić, nawet chwilowo, doophy ktoś kto jest nam zupełnie obojętny, albo letni. Przyjaciół, zwykle niewielu, jakich się ma, to ludzie których się po prostu zna. Jego rzecz i jego sprawa od kultury osobistej począwszy, przez usposobienie, osobowość, na humorze kończąc. Jak do Ciebie dotrze, to sobie odpuścisz nawet to forum ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli zalezy ci na tym konkretnym typie to potraktuj go tak jak on traktuje ciebie, nawet troche gorzej ;) facec potrzebuja czuc, ze zdobywaja - adrenalinka, troche napięcia, dawka emocji i masz jak w banku, że bedzie myslal o tobie troche wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlazlazla
Dzis sie spotykamy zeby pogadac o tym co dalej. Nie mam dobrych przeczuc,ale tak ustalilismy,ze musimy sie spotkac bo nie bedziemy o tym mowic przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oleje, powie jej kilka miłych słówek a ta sie nabierze desperatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlazlazla
To jest bardziej skomplikowane niz sie wydaje. Jestem osoba ktora zawsze konczy wszytsko co zaczyna, nie zostawiam niczego w polowie niezaleznie jak to sie potoczy. Nie licze na mile slowka, tylko szczerosc, wole powiedziec i uslyszec wiesz my nigdy razem nie bedziemy niz ciagnac to w taki sposob jak to teraz wyglada. dzieki za wszytskie opinie tak czy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chatoooon
Może ma facet ma laskę, a z Tobą pisze w wolnych chwilach. Myślisz, że każdy się do posiadania panny przyznaje? Zwłaszcza ci w mniej udanych związkach kłamią jak najęci. Jak baba na nich nawrzeszczy to piszą do innej, a potem wracają do swojej dziuni z podkulonym ogonkiem. Daj sobie spokój z tym kolesiem - szkoda na niego czasu i energii 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×