Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Hotele nad Morzem Bałtyckim

Polecane posty

Gość gość

Jeżeli chodzi o ośrodki nad Bałtykiem to moim ulubionym od pewnego czasu jest ”Gryf” Międzywodzie. Położony przy głównej ulicy. Do tego bardzo komfortowe pokoje, jak w dobrym hotelu. Oprócz tego jeszcze blisko do plaży. Dla mnie nic więcej nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zaglądaj na stronę gryfpobierowo.pl, super przygotowany hotel na klifie i masa atrakcji dla dzieci więc jak jedziesz z dziećmi to na pewno będzie to super oferta dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Byłem już 3 razy w hotelu Gryf w centrum na placu Solidarności i ogólnie mogę polecić to miejsce, rzeczywiście myślę, że warto się tam wybrać, będziecie zadowoleni z przygotowanej oferty. Mają też na miejscu przygotowaną restaurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę, że będzie można wybrać hotel gryfgdansk.pl, bardzo dobrze przygotowane miejsce w centrum z nowoczesnymi komfortowymi pokojami. Wypoczynek będzie przyjemnością, wszędzie blisko a na miejscu działa również bardzo smaczna restauracja, gdzie będzie można dobrze zjeść więc tak naprawdę ta oferta będzie kompleksowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
 

Zaglądaj na stronę gryfpobierowo.pl, super przygotowany hotel na klifie i masa atrakcji dla dzieci więc jak jedziesz z dziećmi to na pewno będzie to super oferta dla Ciebie.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcielibyście wybrać się do Władysławowa, polecam hotel Rigga.

Ładny hotel, czysty schludny pokój. Miła obsługa, z podejściem proklienckim...  Jedzenie dobre, urozmaicone więc każdy znajdzie coś dla siebie. Na miejscu jest strefa spa, można skorzystać z jacuzzi jak również z wielu zabiegów spa (zabiegi w dobrej cenie, szczególnie jeśli kupuje się pakiet pobytowy).  

Tutaj jest ich strona www http://www.hotel-rigga.com.pl/ Co roku mają poza tym korzystna ofertę sylwestrową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×