Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kłótnie o sex ...

Polecane posty

Gość gość
Dokładnie nie dojzałeś chyba jeszcze synu. Ja mam jedno i to w bardzo młodym wieku je dostałem w prezecie na gwiazdkę i bylem w totalnym szoku nigdy tego nie zapomnę. Facet powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzałem za to do podejmowania własnych decyzji i nie muszą podążać za innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz znaczenie słowa bachor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziecko, bachor, smarkacz, gnojek, szczyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie znasz znaczenia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę , ze chodzi o grunt tego wszystkiego , tzn. faceci podczas sexu myślą choooojem , a kobiety głową. Wiec jeśli są kłótnie to ma ona problemy z koncentracja I wyluzowaniem , a facet idzie mechanicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak z tym sexem , jak poniosa cie negatywne emocje I zapomnisz po co sie spotykacie ( tu dyskutujecie) nie ma mowy o zrobieniu kroka w przód !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu moj facet uwzal ze seks w czyms pomoże a nawet pi tej klotni nie po rozmawialiśmy i nie wyjaśnilismy .Jesteśmy ze soba od niespełna roku i od początku nie dogadujemy się .Sama nie wiem co nas ze soba trzyma. Twierdzi ze kocha a ciagle wynajduje jakis problem .Zazdrosny jest nawet o kolege z pracy albo ze za ładnie sie ubrałam .Niebawem wybieram sie na wieczór panieński i to tez sa kłótnie .Jednym slowem mi nie ufa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście, trochę młodzieńcze problemy,nie obraź się. Też to przerabiałem jakieś 10 lat temu pewnie ;) Wyrasta się z tego, zobaczysz, o ile z nim tyle wytrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15.18 A może twój facet zdaje sobie sprawe z tego , że jesteś atrakcyjna I możesz mu sie wymknac z rak , fakt to troche dziecinne , bo nie jesteśmy z kimś , żeby go oszukiwac ( w skrajnych przypadkach tak ) . Chce cię zatrzymac przy sobie ?! Powiedz mu , pewnie już to zrobiłaś , że nie jesteś jego własnością a odrebna istota !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam że tez mi się zazdrość włączała z początku, zresztą jak nie ma seksu to tez można podejrzewać, że może jest ktoś inny. W takich przypadkach często przyczyna myli się ze skutkiem, jak jest nerwowo to dochodzi się do różnych dziwnych wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro sie boi to niech znajdzie sobie nie atrakcyjna .. bezsensu znam wiele kobiet o wiele atrakcyjniejszych mających szczęśliwe zwiazki. Zresztą poprzednie moje związki byly podobne wiec może podswiadomnie takich zazdrośnikow sobie wybieram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No albo podświadomie działasz tak, że twoi partnerzy czują zazdrość. Ale mimo wszystko trzeba ufać, życie w ciągłym napięciu że partnerka zdradzi jest bardzo męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię sex telefon bo dziewczyny potrafia wysluchac problemow, a potem zaspokoją Cie na maxa, to po prostu trzeba przeżyć aby się wypowiadać! Najbardziej lubię laski z http://sex-rozmowy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×