Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nothnev

w swiecie w ktorym dominuja plytkie zwiazki

Polecane posty

Gość gość
17:21 wstąp do zakonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obchodzi mnie co myślisz. Sama się odrywam od świata, specjalnie, mam dość takich agresywnych pustaków. Chetnie poznalabym nawet jakiś zakonników chociaż nie jestem religijna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i myślisz, że tacy zakonnicy nie czerpią przyjemności ze zwykłych rzeczy które mogą kupić pieniądze? I kto tu jest "agresywny"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem z czego czerpia przyjemnosci sadze ze to kwestia indywidualna swiat krecacy sie wylacznie dookola kasy i d**y jest po prostu pusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiele jest osób których świat koło tego się kręci, ale dużo jest osób z przerostem ego którzy nie "tracą" czasu na poznawanie ludzi. Ich świat jest płytki i powierzchowny, ale mają się za wielce uduchowionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ma nie czerpać przyjemności z przyziemnych rzeczy? Czerpią tak samo ale tez czerpią przyjemność z kontemplacji , medytacji, poswiecenia. A w ogóle to mnie nie atakuj agresorze , bo to ty zaczales. To juz nie moja wina ze nie potrafisz cieszyć się niczym innym niż forsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam? :) Ja tylko napisałam, że nie lubię ludzi oderwanych od świata. No i wytykam Ci hiporyzę, bo skąd możesz wiedzieć z czego czerpią przyjemność inni ludzie jeżeli świadomie i celowo się od nich odsuwasz? Dużo rzeczy których nie kupią pieniądze sprawia mi przyjemność i był okres w moim życiu kiedy szukałam ludzi tak zwanych "uduchowionych" i właśnie na nich przejechałam się najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę nic ciekawego w takich ludziach jak ty. Czepiasz się jak wsza i mmawiasz mi ze to moja wina ze jesteś p**********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładny przykład bycia agresorem nam tu dajesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dosc takich ludzi jak ty!!!! Nie możesz zrozumieć ze dla każdego szczęście oznacza cos innego? Chce spokoju, ciszy, radości i ludzi którzy się do mnie nie przyczepiaja ze swoimi receptami na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie dał Ci recepty na szczęście (jeszcze), a jak chcesz być spokojna to się uspokój i nie reaguj atakiem wścieklizny na zwykłą rozmowę. Ja się tylko zapytałam o tych mnichów i o twoje chamskie określenie ludźmi "agresywnymi pustakami", a ty wyskoczyłaś na mnie jak oparzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nothnev
Myslalem, ze juz nie bedzie wiecej odpowiedzi. athena0 - dziekuje za propozycje. Wole poznawac ludzi w innym kontekscie, niz na Kafeterii i osobiscie, choc nie skreslam tak rozpoczetych znajomosci. Uwazam jednak, ze nie mozna sie umowic na znajomosc, czy na przyjazn... taka wiez rodzi sie dopiero z czasem. A czy jestem "fajny" - nie mnie to oceniac. Nie bylbym obiektywny. ;-) Pozdrawiam wszystkich, a w szczegolnosci goscia z 17:57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Ty ostatnio nie założyłeś tematu pod nickiem "Hejter"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nothnev
Podejrzewam, ze to pytanie do napastliwego goscia, a nie do mnie, ale jesli jednak - nie, nie zalozylem. Co bylo w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×