Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ponerek

JAKIE WYBRAĆ STUDIA?

Polecane posty

Witam, jestem uczniem 3 klasy technikum geodezyjnego,lecz powoli już planuje studia, co wybrać? nie chce iść na same studia geodezyjne, bo w tej chwili 4 lata technikum gwarantują mi już kwalifikacje zawodowe,potwierdzone certyfikatem, powtarzać to samo, nie dość,że bez sensu, to i nie zbyt mnie to kręci, szukałbym kierunku który może połączyć geodezje i hm.budownictwo?architekturę? by dodać do czegoś co już mam,jakiś kierunek który da mi perspektywy na godną przyszłość. Interesuje się dość architekturą, lecz za późno by ogarnął na tyle rysunek by przejść kwalifikacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież mnie musisz iść na studia od tego roku, możesz zostać rok w domu i ogarniać rysunek. człowieku, czym jest rok w stosunku do całego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
został mi jeszcze rok technikum, dokładnie poltora roku do matury, praktycznie, ogarne w rok ? Teologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniEkscelencja
Widze, ze geologiczne technikum i ten sam kierunek życiowy, którego ja tez pragne. Ja dopiero za rok matura, ale bardzo chce isc na studia dla architektow. Moja mama pracuje w takiej firmie http://www.pracowniaprojektowawroclaw.pl/ i naprawde chciałabym robic kiedys to samo co ona, ale jeszcze tyle nauki zanim cokolwiek w tym temacie będzie można ruszyc… nie wiem czy dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×