Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Lubie obgadywać siostre

Polecane posty

i powiem wam że teraz ma takiego chłopaka, który kompletnie mi sie nie podoba, i jak podsłuchuje ich rozmowy to nie rozmawiają o niczym mądrym, tylko takie typowe durne rozmowy głupich nastolatków o pierdołach, ten jej "facet"(trudno tak nazwac tego 16 letniego chłopaczka) chyba nie ma żadnych zainteresowań. a przepraszam, ma, interesuje sie piłką nozną, bo na facebooku ma zalajkowane jakieś kluby piłkarskie typu fc barcelona. Cóż, uzupelnia sie z moją siostrą, bo ona też nie ma zainteresowań poza pierdołami i fejsikiem. Czuje mizantropie gdy słysze o czym mówią i jak sie zachowują. Jedyne co dobre, że ten jej chłopak mówi do mnie "pani"(wie że musi okazac respekt mądrzejszym i lepszym osobom :classic_cool: ) bo jakby mówił na ty, i próbowal sie spufalać, to bym chyba pocieła sie bagietką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego się spodziewać po tym pokoleniu.. Sieczka w głowie i woda z mózgu :) zreszta kafe to potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia piszesz jakbys była niedopieszczona stara , której już czas minal sfustrowana stara panna. chyba nia jesteś. stad starasz się zalapac choćby w towarzystwo tych metalowców szatanowcoew , którzy jak popija na koncercie to im wszystko jedno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli słuchanie metalu od 6 lat, interesowanie się ta muzyką i posiadanie hobby to dla ciebie "staranie sie się zalapac choćby w towarzystwo tych metalowców szatanowcoew " to jestes uposledzony psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a słuchasz Ruhanny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie przyszlo ci do glowy ze sa ludzie ktorzy sluchajac ciebie maja takie same odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a lubisz być bita metalowym prętem w takt metalowych hiciorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czym polega hobby muzyka? Serio jestem ciekawa. Bo muzyki słucha większosc ludzi, ma jakieś zespoły ulubione, młodzi wszyscy chodzą na koncerty, poniekąd interesują się światopoglądem czy życiem swoich ulubionych wykonawcow. Więc hobby jakie z tym mogę połączyc to albo granie, śpiewanie albo cos w stronę kolekcjonowania np. płyt i znania się na historii muzyki przede wszystkim klasycznej oraz wykonawcow ktorzy wpłynęli na rozwój muzyki. W sensie że historia plus to co teraz. Znanie tego co się lubi ale też tego co jest ważne w dużym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a byłaś kiedyś w swym życiu w filharmonii? np. na koncercie na żywo Chopina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musialaby byc mocno dojrzala nazwijmy to oglednie jesli ze swoich zyciowych doswiadczen mialaby wymienic sluchanie Chopina na zywo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka - widzę, że osiągasz nowe poziomy bycia żałosnym. Teraz już nawet chłopaka młodszej siostry obgadujesz? Lepiej opowiedz nam o swoim....chwila...nie ma o czym mówić ;) Nic dziwnego, że obrabiasz innym d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ktoś z tym projektem gada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia daj facebooka tego chlopaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×