Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego niektore kobiety musza byc same?

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego sa swiecie samotni ludzie, ktorzy nikogo nie moga poznac. Maja po 40, 50 i sa ciagle sami. Nie mowic o singlach z wyboru lub o takich osobach ktore maja nierealne wygorowania. Czasem zabraknie po prostu szczescia. A miliony innych ludzi poznaja odpowiednia osobe czesto nawet nie szukajac. Dlaczego tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są paskudne, wredne i zawistne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'nierealne wygórowania' moze zacznij myśleć zanim cos napiszesz a nie powielasz idiotyczne wyrażenia i to w dodatku używając błędnie słów, których znaczenia nawet chyba nie rozumiesz ludzie niechętnie wiążą się z analfabetami, bo zycie z takim człwiekiem jest cieżkie i nie do zniesienia na dłuższą mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzilo mi tylko o kobiety, mezczyzni rownie czesto sa sami. Zle dobralam tytul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymagania* nie sprawdzilam bledow przed wyslaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej nie macie nic madrego do powiedzenia, to sie czepiacie bledow. Po za tym nie chodzi o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie dobrze można by zapytać dlaczego niektórzy muszą być chorzy, niepełnosprawni, biedni .. Tak było, jest o będzie, bo taki jest świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czepiam się błędów tylko przeczytałam twoje wypociny , twój komunikat, który chciałas wysłac do odbiorców. komunikat byłe nieczytelny i w dodatku z błędami o czym tu dyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko ile agresji w co niektorych ludziach, kazdy glupek mogl sie domyslec o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie jest tak, ze niektorzy ludzie zostaja samotni nie z wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo taki jest juz swiat. nic nie zmienisz. tak jak ktos napisal wyzej dlaczego inni sa biedni, chorzy itp nikt nie zna odpowiedzi. kazdy niesie swój bagaz. ja mam 25 lat i zaden facet jakos mnie nie chce. ogladaja sie tylko 40+ ostatnio poznalam faceta myslalam ze to ten, spojrzenia, usmieszki,zaczepki itp okazalo sie, ze ma dziewczyne. to tak w skrócie. zabolalo mnie jak cholera. ciagle dostaje kosze od facetow i tez bym chciala znac odp czemu jestem sama. widocznie tak musi byc. cieszmy sie zyciem takim jest. mamy 1 zycie i nie warto myslec o takich p*****lach, dylematach, szkoda czasu. ja juz nie mam sily i checi zeby poznawac mezczyzn. same porazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj , zanim takie kobieta ktorej wskakuja ze zwiazku w zwiazku i za każdym razem twierdza ze to prawdziwa milosc . No cóż , jednym sie zdarza raz w życiu , innym nigdy a ona maja prawdziwe największe miłości co kilka miesięcy :( Ja jestem sama z wyboru, nie szukam bo nie widzę siebie w związku z facetem, moze nie trafiłam na odpowiedniego . Byłam mężatką kilkanaście lata, mam dzieci juz dorosłe . I jestem sama , bo tak jest mi lepiej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nikt ich nie chce. Taka prawda , albo trafi swoj na swego albo jest sam , bo ludzie sa różni i naprawde cieżko w dzisiejszych czasach brac sobie byle co aby tylko chłop w domu był, kobiety wiedza dzis czego chcą i maja określone typy, mężczyźni tez i cieżko trafić. Ja mam swoje wymagania i nie wezme pierwszego lepszego a, a ze sama jestem dziwna ,tzn nie jestem wytresowana aby uslugiwac facetowi i mam swoje poglądy na rozne sprawy to żaden mnie nie chce , bo wola wziac sobie niunie co im rosołek w niedziele ugotuje , kapcie poda , gacie wypierze i .. Dla mnie to tak przyziemne sprawy ze szukam czegoś innego, czegoś co sprawi ze moje zycie nabierze barw . :) niestety jeszcze partnera odpowiedniego nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśny
Większość facetów nie umie zagadać, znalazłem swój ideał i nie wiem jak do niej napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze napisz jej jakis komplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×