Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bardzo wazne

Polecane posty

Gość gość
pracowal ma pieniadze na koncie a teraz poszukuje pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie już ludzie spokój TejWrednej, nie kopie się leżącego. To, że zrobiła z siebie pośmiewisko i teraz każdy na forum zna jej dane nie znaczy, że trzeba ją jeszcze zgnębić na każdym temacie w którym pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż gościu 20:00 po pierwsze odeszłam od niego, po drugie zachodząc w ciążę zarówno ja jak i ojciec dziecka mieliśmy prace i nie byliśmy zależni od rodziców, a po trzecie nawet zostając sama z dzieckiem nie byłam w mopsie, bo pracowałam i zarobki zapewne przewyższaly próg dochodowy ( nie sprawdzalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ma pieniądze na koncie i mieszka sam to w czym masz dziewczyno problem? Wprowadzasz się do niego albo wynajmujecie razem inne mieszkanie a rodziców tylko informujesz o zaistniałej sytuacji i pakujesz walizki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko on wynajmuje pokoj a nie mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poszukajcie mieszkania a nie pokoju do wynajęcia! Przecież sama napisałaś, że ma pieniądze na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukamy jak poinformujemy rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w takim razie nie rozumiem po co ten temat? Przecież i tak nie macie zamiaru mieszkać z Twoimi rodzicami więc dlaczego boisz się ich reakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak odeszlas,ale najpierw z nim byłas i zgotowałaś dziecku piekło.To sie nazywa odpowiedzialna mamusia.Pracowałas w tesco i na stacji benzynowej więc faktycznie zarobki niebotyczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdzie nie pracowalam a on w tesco ani na stacji benzynowej nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Tesco? Na stacji benzynowej i owszem ale w Tesco? Zresztą kiedy byłam sama z dzieckiem nie pracowałam ani na stacji ani w obecnym miejscu pracy wiec sorry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba słaba z ciebie kuchara po tym gastronomiku,że nie pracujesz ani nie pracowałas w zawodzie:D no chyba,że na stacji robiłas hot dogi:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz to ciekawszych rzeczy się o sobie dowiaduje. Pracowałam w Tesco, mój wyuczony zawód to kucharz :D coraz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, nie bałaś się rozkładać nóg przed facetem, a rodziców się boisz? hahhhahha lata lecą, XXI wiek, nowoczesność, antykoncepcja w zasięgu ręki, wszędzie trąbią co i jak.. ale kur.. zawsze się znajdzie jakaś zaciążona dziunia co się ***** po kątach, g****o ma, jeszcze z facetem bez pracy :O żal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawód to nie kucharz tylko kelnerka ktoś źle doczytał na nk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a własnie że znalazlał prace ma isc na rozmowe o prace a rodzina moze to zle odebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×