Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seksualne zachowania dziecka

Polecane posty

Gość gość

Jestem mama 3latka. Mieszkamy zagranica. Od prawie roku mieszkamy sami po tym, jak były mąż znalazł sobie kochankę i wspólnie pozbyli się mnie i dziecka z domu. Dziecko odwiedza tatusia co 2 tygodnie w weekendy. Po powrocie do domu zaczyna dziwnie się zachowywać. Początkowo obserwowałam, starając się trzymać nerwy na wodzy i w miarę nie panikować. Jednak od września te zachowania się nasiliły. Poza tym dziecko, które wcześniej miało po wizycie u tatusia ataki histerii trwające niekiedy 3h, zaczęło mówić, opowiadać szczegóły, pokazywać. I tym sposobem dowiedziałam się co kochanica robi z siusiakiem tatusia, co tatuś robi kochanicy, jak się zachowują w lozku i jak kochanica krzyczy. Sprawę zgłosiłam w odpowiednim urzędzie zajmującym się ochrona dziecka. W poniedziałek idę na policje zgłosić, ze tatuś i kochanica uprawiają sex na oczach dziecka. I moje pytanie, prośba o rade, opinie. Czy ktoś z Was spotkał się z podobna sytuacja, posiada wiedze jak takie sprawy odbywają się w Polsce. Podejrzewam, ze w innych krajach nie będzie się to bardzo różnic. Tu gdzie mieszkam jest tak sobie. Sądziłam, ze w tak socjalnym kraju będzie to potraktowane bardziej priorytetowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie dokładnie mieszkasz? Z twojego ex i jego laski i to jakieś niedoroby, jak można robić to na oczach dziecka?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolałabym nie mówić dokładnie gdzie mieszkam. nie jest to popularny kierunek dla Polaków, a ja wyszłam za tubylca. Błąd życia, cóż, czasu nie cofne. mój były ma strasznie patologiczna przeszłość, o której nie wiedziałam przed ślubem. chciałam się tylko dowiedzieć, czy można to podciągnąć już pod molestowanie, pedofilie, czy policja jest w stanie takie zgłoszenie potraktować poważnie. wiem, ze fizycznie dziecko nie jest molestowane. Ono tylko opowiada co tatuś robi z kochanica i pokazuje. nie mam fizycznych dowodów, zdjęć nagiego dziecka (zwykle pokazuje po kąpieli, gdy pozwalam pobiegać chwile na golaska) tez nie mam i nie zamierzam robić. Ciężko nagrać cokolwiek, bo dziecko opowiada o tym tez w ciągu dnia w różnych momentach. Zwykle z zaskoczenia, typowy 3latek. Opowie i zaraz podejmuje nowy temat. Jednak opowiada to w taki sposób, jakby to było normalne i dziwne, ze o tym nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcy Astronom
znam taki przypadek i wiem, ze tatus to niezly erotoman i z jego nowymi laskami bzyka sie gdzie tylko popadnie. Jego syn wracajac do swojej matki po weekendzie z ojcem opowiadal podobne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ciekawy tytuł "seksualne zachowanie dziecka " ......... inteligencją aż wali i zgodny z wpisem ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kraj to inne prawo. Nikt nie jest wstanie Tobie napisać jak zachowa się władza w kraju którym mieszkasz. Skandynawia jest bardzo za dziećmi i zapewne wstrzęłoby godne postępowanie wobec męża. Jednak kraje arabskie stoją za ojcem, przeciwko matce. Także nie wiem w jakim kraju mieszkasz. Wszędzie są inne prawa, inna władza, inne postępowania wobec takich czynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skandynawia jest po stronie dziecka rowniez w tym sensie ze nie pozwala go wykorzystywac i nim manipulowac do rozgrywek miedzy rodzicami. Nie jest nigdzie zabronione uprawianie seksu doroslych ludzi. Jesli chcesz poslugujac sie dzieckiem dokopac partnerowi to mozesz przede wszystkim zrobic krzywde dziecku i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×