Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słodka rozkosz

wychłostałam sama siebie

Polecane posty

Gość Słodka rozkosz

Zawsze marzyłam o chłoście, zbiciu paskiem. Chciałam tego doznać, spróbować. Ale juz nie mogłam się doczekać czy mój facet mi to zrobi więc wzięłam pasek i sama siebie wychłostałam. Po piersiach , brzuszku, udach i cipce. Nie za mocno ale pręgi są :-p A potem masowałam cipkę bardzo już mokrą aż szczytowałam a potem oblizałam paluszki ze słodkiego soczku. Było cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołysał nas zachodni wiatr, Brzeg gdzieś za rufą został. I nagle ktoś jak papier zbladł: Sztorm idzie, panie bosman! A bosman tylko zapiął płaszcz I zaklął: - Ech, do czorta! Nie daję łajbie żadnych szans! Dziesięć w skali Beauforta! Kołysał nas zachodni wiatr, Brzeg gdzieś za rufą został. I nagle ktoś jak papier zbladł: Sztorm idzie, panie bosman! A bosman tylko zapiął płaszcz I zaklął: - Ech, do czorta! Nie daję łajbie żadnych szans! Dziesięć w skali Beauforta! Kołysał nas zachodni wiatr, Brzeg gdzieś za rufą został. I nagle ktoś jak papier zbladł: Sztorm idzie, panie bosman! A bosman tylko zapiął płaszcz I zaklął: - Ech, do czorta! Nie daję łajbie żadnych szans! Dziesięć w skali Beauforta! Kołysał nas zachodni wiatr, Brzeg gdzieś za rufą został. I nagle ktoś jak papier zbladł: Sztorm idzie, panie bosman! A bosman tylko zapiął płaszcz I zaklął: - Ech, do czorta! Nie daję łajbie żadnych szans! Dziesięć w skali Beauforta! Kołysał nas zachodni wiatr, Brzeg gdzieś za rufą został. I nagle ktoś jak papier zbladł: Sztorm idzie, panie bosman! A bosman tylko zapiął płaszcz I zaklął: - Ech, do czorta! Nie daję łajbie żadnych szans! Dziesięć w skali Beauforta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból powoduje wytwarzanie naturalnych opiatów (o działaniu jak opium). Wiele kobiet potrzebuje bólu aby móc się podniecić i później szczytować. To normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu coś erotycznego poza idiotycznymi postami wilka i juz zagłuszone przez jakiegoś cwela :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ty potrzebujesz silnego pana chetnie sie toba zajme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka rozkosz
gość dziś - jest w tym prawda, ból powoduje wzmocnienie o 100% moich doznań! Fajnie to wyjaśniłeś, nie woedziałam że tak jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka rozkosz
Właśnie chyba tak jest, potrzebuję Pana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Skarbie :) To cudownie że odkryłaś magię bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka rozkosz
Odkryłam :-) A ty co o tym sądzisz? O takim połączeniu bólu i podniecenia? Jak kobieta pod wplywem tego połączenia wije się z rozkoszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebbbastiamo
Przy mnie nie musiałabyś robić tego sama. Chętnie zlałbym twój tyłeczrk do czerwonośvi i wychłostałbym paskiem twoją myszkę i cycuszki i brzuszek aż zrobiłyby się czerwone. A potem odwróciłbym cię na brzuszek i wsadziłbym ci głęboko kuta/sa i szybki ******* szczytowałabyś razem ze mną słodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka rozkosz
Sebastiamo brzmi cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka, generalnie najważniejsze i cudowne jest samo w sobie to że się wiłaś - najpierw z bólu a potem z rozkoszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodka jeśli potrzebujesz pana to podaj adres odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale domowy ma podać? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×