Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do panów

Polecane posty

Gość gość

Panowie co wolicie gdy wasza partnerka w chwilach największego uniesienia piszczy cichutko jak myszka czy krzyczy tak głośno że ją na drugim końcu miasta słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valll
raczej tak pomiedzy :) cicho - tzn ze jej kiepsko , a za głośno nie w każdej sytuacji można ...np numerek w pracy czy przymierzalni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie śmiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale są też takie dziewczyny które nawet jak im bardzo dobrze to nie potrafią głośniej tego okazywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie co z Wami? Bardzo jestem ciekawa Waszych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsio równo.Jak ma wiekszą przyjemność i szybciej niech sobie pokrzyczy he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja cichutko piszczy i jest super, jakby darła ryja to tylko by mnie to rozproszyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech robi cokolwiek, byle było to przede wszystkim naturalne... aczkolwiek tak, wolę gdy conieco rzuca nią po meblu, i odgłosy wyrażnie niekontrolowane. ;) Nie przesadzajmy moze z odgłosami czy rzucaniem się, ale jest sporo filmów chocby z masturbacjami panien, i te "ciche" to nigdy nie wiem czy doszły, czy nie doszły, czy bylo im fajnie czy nie.. enigma jakas. Zdecydowanie wole emocjonalne i ekspresywne, choc do tego trzeba niestety miec warunki (mieszkaniowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz bzykałem laskę w bloku, tragedia. Nic głośniej bo za ścianą śpią. Panna wydawała z siebie jeden monotonny dźwięk. Dom i ciekawsza laska to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×