Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy łatwo zdac CAE ?

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie czy warto zadać egzamin CAE .? Jak sie uczyliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodziłam na kurs do szkoły TFLS i dobrze się przygotowałam do egzaminu, dają tam gwarancję zdania więc warto skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, w TFLS są dobre kursy przygotowawcze. A taki egzamin na pewno warto zdać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W TFLS faktycznie warto odbyć kurs jeśli chce się zdać egzamin. Szkoła koncentruje całą swoją uwagę na nauczaniu na najwyższym poziomie. Ważne jest też to, że w TFLS dają gwarancję zdania egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super... wezne gwarancje i zamienie sie w cwoka ktory ma wyyeebane na wiedze nauczycieli i wspoluczniow, co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy łatwo? Na pewno trudniej niż FCE, ale za to CAE znaczy o wiele więcej dla pracodawcy. Co do kursu, to ja z kolei chodzę do szkoły Speak Up i jestem bardzo zadowolona. Wiadomo jednak, że sam kurs to nie wszystko i trzeba rzeczywiście chcieć i się przykładać a nie, cytując przedmówczynie, zamieniać się w ćwoka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszym wyborem jest szkoła TFLS. Chodziłam tam na kurs do CAE i egzamin zdałam bez problemu. Teraz chodzę na kurs włoskiego. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to łatwe ale jak dobrze przygotujesz sie to bez problemu zdasz. Ja chodziłam na kurs do TFLS ale tez po zajeciach uczyłam się sama. Wiadomo że czesc materiału trzeba w domu powtórzyć. Zdałam bez wiekszych problemów. Osoby które chodziły do TFLS wiedzą że tam trzyma się poziom oraz że uczą tam tylko wykwalifikowani lektorzy z wieloletnim stażem oraz ze na zajęciach często są prowadzone hospitacje i stały nadzór metodyczny nad zajęciami. Dlatego to wyróżnia TFLS od innych małych szkół gdzie uczą studenci. Proponuję wejść na http://szkoly-jezykowe.com/ gdzie prowadzony jest ranking najlepszych szkoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o przygotowanie do CAE to mogę się wypowiedzieć, bo przygotowywałam się w TFLS w zeszłym roku. Po pierwsze taki kurs obejmuje sporo zajęć konwersacyjnych, można też dodatkowo chodzić na konwersacje w piątki, które są bezpłatne. Lektorzy, tzn native speakerzy są fantastyczni, zajęcia mega ciekawe i nie ma opcji, żeby się nie odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio ukończyłam kurs do CAE w TFLS i muszę napisać, że poziom zajęć był bardzo dobrze ułożony, zajęcia piątkowe nastawione na konwersacje. Najbardziej pasowały mi konwersatoria, które jednak pomagają ogarnąć sprawy mówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to jednak wybierać takie szkoły, które specjalizują się w przygotowaniu do egzaminów i mają najwyższe statystyki zdawalności egzaminów bo to o czymś świadczy... Ja właśnie w taki sposób wybrałam szkołę tfls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×