Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Którego chirurga plastyka polecacie do korekcji powiek dolnych

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny doradźcie mi osobę do tego typu operacji Jestem 30-letnia kobieta i niestety bardzo mi ten problem doskwiera od kilku lat... A ze twarz to bardzo delikatna sfera to nie chcialabym oddawac sie w niekompetentne rece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki masz problem z powiekami dolnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś młoda i lepiej daj sobie spokój jeśli masz mały defekt. Powieki dolne jest łatwo spartolić. Jesteś zbyt młoda żeby operować dolne powieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg jednego z warszawskich chirurgów plastyków, u którego byłam na konsultacji w tej sprawie mam źle ułozony mięsień okrężny oka i to on powoduje, że czesc w obrębie nosa (od środka oka) się zapada a skóra powieki dolnej jest wybrzuszona , napuchnieta. Poza tym jak np sie nachylam i to nawet lekkko to ta skora z powieki dolnej zaczyna mi wisieć , wogóle jest nieładnie pomarszczona... Ogólnie nie uwazam się za brzydką osobę, ale te powiek bardzo mnie szpecą dodają lat, źle się z tym czuje.... stąd moja prośba o podanie mi namiarów u Którego Chirurga plastyka mogłabym się poddać z czystym sumieniem takie operacji?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mi zależy na tej wiedzy więc proszę Was o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Jarliński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, że po zabiegu może być też gorzej... gwarancji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gwarancją jest tylko to,że kiedyś każdy z nas umrze... :))) wolę zaryzykować i dać sobie prawo do zmiany na lepsze, tylko założyłam topik właśnie po to aby nie oddać się w niepowołane ręce... także proszę, jeśli Ktoś coś wie Który lekarz plastyk jest wart uwagi tym akurat temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyeeeeeeeeeeeeeeeeees
dr K. Jochan, Zabrze, bardzo polecam, operowala mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z tego co patrze to dr Jochan zajmuje sie bardziej okulistyka a nie plastyką powiek... nie ma tam na stronie w Jej ofercie nic o plastyce powiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadal Nikt nic???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy któraś z Was słyszała coś o dr Olender lub dr Suliga???? jak Oni wykonują operacje plastyczne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaryzykować? A czy wiesz jakie są konsekwencje nieudanych operacji na twarzy? Nie wiesz. Moja dobra rada! Nie poddawać się operacjom plastycznym na twarzy! Jestem ciekawa czy nie wyolbrzymiasz problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyolbrzymiać na pewno nie wyolbrzymiam bo moja 30-letnia skóra pod oczami wyglada na skóre 10 lat starszą.... a najgorsze są te "zwisy", jak jestem bardziej opuchnięta to przy jakimkolwiek minimalnym nachyleniu mam dwa zwisające, pomarszczone woreczki... okropnie się z tym czuję... wiem ze muszę już teraz zareagować bo co będzie za 5, 10 lat w takim stanie???? dlatego bardzo Was wszystkich proszę o poradę odnośnie dobrego, doświadczonego w tego typu operacjach lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Ja moge polecić dr Mielnik-Mierzwińską z Krakowa. Sama u niej robiłam zabieg plastyki powieki górnej i bardzo dobrze mi go zrobiła. Wczesn iej moja skóra bardzo opadała na oczy a teraz dość , że mam ją usunietą to jeszcze wyglądam młodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×