Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

opcja zasiłku?

Polecane posty

Gość gość

Czy jest opcja otrzymywania zasiłku bez przepracowanego roku? Szukam pracy od 5 lat, czyli od skończenia szkoły. Studiowałam do tej pory (renta rodzinna) i tylko na początku miałam pracę, potem już nie. Kończą mi się oszczędności a nie mogę nawet opłacić mieszkania i rachunków (koło 1000zł/msc w Warszawie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko lenie szukaja pracy tyle lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
skoro placisz tysiac zlotych rachunkow to co ci z zasilku ktory na pewno tyle nie wynosi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo szukam pracy a nie mogę znaleźć. mam skończonego technika informatyka i kończę amerykanistykę, właśnie będę bronić mówię w 3 językach płynnie i nie mam pracy za więcej niż 500zł na kasie :| 2,70 za godzinę. jedyną pracą jaką miałam w międzyczasie to pierwsze dwa lata w kinie i zarabiałam wtedy 9.80 za godzinę netto, na tym samym stanowisku dają znajomemu teraz 5,30 na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rozmowach uwalam, bo jak tylko na mnie patrzą to rezygnują- moje rozmowy trwają 2-3 minuty, innych po 10-15 minut. ładnych pań - jestem zadbana i schludna, tylko ważę 80kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
bzdury gadasz i tyle 3 jezyki i pracy nie mzoesz znalezc pewnie znasz te jezyki tak jak ja po polsku pisze :D kiedys czytalem ze otwarcie multikina w warszawie wlasnie przesuneli o kwartal bo nie mogli znalezc chcetnych do rpacy za pensje minimalna a na kasie nie zarabia sie 500zl na miesiac i 2,7/h nawet w koziej wolce. moj znajomy ma sklep - nie w warszawie- taki market z zielonym szyldem i za 7zl/h ma zawsze ciezko znalezc pracownika a wiecej dac nie moze bo to wlasnie ta siec na ktora kazdy ajent narzeka :D i wiekszosc nie moze zamknac bo ich na inwentaryzacje koncowa nei stac :D zalozylas temat dla zartu bo jestes pisowski trolem jak mniemam i szkoda mojego czasu na pisanie bo mozliwosci pracy za grosze jest multum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, oczywiscie, jestem trollem... Spod mostu i chcę pieniązka za przejście. Na kasie w Warszawie w Lidlu zaproponowali mi niecałe 5zł/h brutto - nie mam jednak książeczki sanepidu z powodu choroby (nie jest to choroba krwi ale nie mogą mi wydać) wrodzonej. Owszem, są miejsca gdzie się szuka osób do pracy, a potem przychodząc dostaję "już nieaktualne". A co do języków nie wypowiem się, mam dyplomu udowadniajace ukończenie kursów dodatkowych (język biznesowy) oraz języka na poziomie co najmniej zaawansowanym i wyżej (jestem z domu dwujęzyczna - polsko niemiecka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
ksiezeczke sanepidu daja jak nie masz pasozytow i na ich obecnosc nie bada sie krwii a cos innego. pomijam juz ze zazwyczaj podbijaja ja bez badan :D znasz niemiecki kupujesz tam sprzedajez tu albo kupujesz tu sprzedajes ztam takich towarow jets multum nawet na kazdym portalu pisali juz n- razy ze polacy kupuja masowa chemie z niemiec bo uwazaja ze lepsza a niemcy kupuja cos tam. nie trzeba byc filozofem ani szcvzegolnie sprytnym. przy dobrej znajomosci jezyka da sie to ogarniac nie wychodzac z domu. ile firm potrzebuje kogos do korespondencji w tym jezyku :D sam bym ci dal dyche za kazdego maila ktoreog przetlumaczysz ale wiem ze ten temat to blef :D pomijam juz ze o wszystko obwiniasz nadwage a wejdziesz do pierwszego lepszego sklepu czy korporacji i wiecej tam pracuje grubych niz chudych, pomijam juz ze przez 5 lat to mozna z 80kg schudnac do 50 bez uszczerbku dla zdrowia. nudzi ci sie to sie jezyka poucz zamiast durne tematy zakladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×