Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nenka3113

Jakie studia?

Polecane posty

Gość nenka3113

Jakie studia są najprostsze? Według was jak uważacie.. ? Pedagogiczne, psychologiczne, socjologiczne czy prawne ? Nie za bardzo ciągnie mnie do książek i na prawie nie dam rady mimo, że o tym kierunku zawsze marzyłam. Pomóżcie .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co Ci te studia? Bo nie wypada nie iść? Daj sobie siana, studia o tak Ci nie pomogą w znalezieniu pracy. No chyba że będziesz studiować jakiś ambitny kierunek, ale to na pewno żaden z tych, które wymieniłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jak ci sie nie chce to lepiej poszukaj pracy od razu albo wyjedz, szkoda tracić czasu na takie beznadziejne studia (mówie o kierunkach wymienionych przez ciebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka3445
Moim zdaniem, jeśli wybierzesz kierunek, który będzie Cię interesował, to sobie na nim poradzisz. Ja wyszłam z takiego założenia i mi się udało. Jeśli nie jesteś zdecydowana, to rozglądnij się w ofertach różnych uczelni np. http://www.uth.edu.pl/ ma sporo interesujących propozycji. Wystarczy poszukać, a na pewno coś znajdziesz dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
Zajmij się przede wszystkim tym co lubisz. O siedzenie w książkach przesadnie się nie martw, na większości kierunków nie trzeba w nich ślęczeć od rana do wieczora, a są serwisy w necie (pledu itd.), gdzie można większość potrzebnych materiałów znaleźć w porządnym opracowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam jak pracuje psycholog http://psycholog-ms.pl/poradnia/ i sądzę, że psychologia to dobra opcja dla ludzi, którzy są empatyczni, potrafią z ludźmi rozmawiać i skupić uwagę na ich problem. Na brak zatrudnienia raczej nie można narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×