Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pauuulla24

jak poprosić o zwrot kasy???

Polecane posty

Gość Pauuulla24

Koleżanka wisi mi 200 zł, miała oddać po tygodniu, a ty mija trzeci tydzień i cisza z jej strony. Ja tak naprawdę to zapomniałam o tym i dziś mi się przypomniało. I tak się zastanawiam - jak jej przypomnieć, że wisi mi kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzis3
Napisz jej SMS - Hej. Kiedy oddasz pieniądze, które miałaś oddać 20 - tego pażdzienika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- jakie pieniądze? z kimś mnie pomyliłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o zwrot kasy nie przypomina się ....tylko żąda. to jest suma którą już można wpisać do banku dłużników a wtedy dłużnik nie otrzyma z żadnego banku pożyczki. spróbuj właśnie poprosić o zwrot przy jakimś świadku. koleżanka zacznie się tłumaczyć dlaczego nie może zwrócić itd. a świadek rozmowy w razie czego będzie musiał pod przysięgą potwierdzić rozmowę. może do tego nie dojść bo ona złamie sie i odda pieniadze. to jest dobry chwyt na wszystkich dłuzników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sms też może być, tylko dopilnuj żeby w treści były konkretne dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytaj, kiedy odda tylko jasno to określ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odda ci kasy ja mam zaległe od 3lat, 2 lat, roku i ani nie wspomną ! jak sie upominam ,to zbywają, na ulicy nie poznają głupi , kto pożycza, są banki, niech tam idą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ode mnie pożyczył kasę Bogdan z Piekar Śląskich - 10 lat temu. Do dzisiaj nie oddał - czyli krótko mówiąc - złodziej. Bezczelny cham, jeszcze sie wypierała przez telefon, że to nie z nim rozmawiam, że się pomyliłam - złodziej pieprzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry zwyczaj nie pożyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×