Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amstaf

podryw z akustyką przy barze

Polecane posty

No nitz przyszedł na mnie czas, ogoliłem się, ubrałem w czarny worek zwany garniturem wyczynowym :O Poperfumowałem się czystym spirytusem ;) zapuściłem włosy do ziemi, wyglądałem jak stuningowany gargamel, czadełłe :D Normalnie pszeszłem se selekcje w dyskotece :P no tak se po prostu wlazłem, oblizałem jęzorem morde i se poszłem do baru pooglądać tzytze bab hehe :) Jedna tak to była normalnie mys łord trza mać :D kiedy podszedł se jeden bawidamek to szturchnął ją szpilką aż powietrze z tzytzow zeszło :D postanowiłem poderwać te babe, miałem konkurencję, załatwiłem to po męsku spierrdziałem się :P Huk poszedł na całą salę jakby strzelali z armatełły :P akustyka jak marzenie, w dodatku zdjąłem portki i zacząłem defilować w kalesonełłach :D chłopy zrobili się cybrune na mordach a baba mnei zemdlała na grabach :D Stafiełł je mistrzu podrywu na bąka przy barze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke nudzi sie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwała Ci Staff!:) może nareszcie ściągniesz tu Nowego i nie będzie musiał szlajać się po wszystkich tematełłach i na/pie.r/dalać z pomarańczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy już zakumplował się z Wilkiem. Przyjaźń wygląda tak: Wilk: Nowy, powiedz pomarańczy czy boisz się być ze mną. Nowy: Nie pomarańczo, czuje się bezpieczny z Wilkiem. :D Podobno ustawiaja się na ten weekend na piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek B też tam był. Wilk go przyjął z otwartymi ramionami, ale Nowy strzelił focha. pewnie teraz wyjasniaja sobie akcje na mailu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Pięknie po prostu :O Staff, a strzelił Ci ktoś kiedyś gumką od kaleson ? :P Karuzela stoi i rdzewieje, a Ty się po barach szlajasz ? W garniturze ? Nie no. To ja w pocie czoła i na pohybel ;) zakładam temat, którego wiadomo, że nie pociągnę, a ten nawet łaskawie nie zajrzy. Foch :P Idę nakablować Słodkiej ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koke i ja :O To klasyczny bawidamek który dba o poziom potu w babskich kalesonach :D Mam 77 lat On jest przy mnie jeszcze młodym chłopakiem który musi zjeść sporo beczek śledzia zanim przyprowadzi do domu jakąś biurwę godną inwestycji tzo by zamoczyć wuja i postawić butelkę wódy z ogórami kiszonymi i śledziem w gazecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestała przeca striptiza mnie ze Słodką obietzałyśta :P Nie wykręcita się tera z tej łobietnitzy ;) Jestem dziadełłe musze wuja na czymś ćwiczyć trza mać :D Przecież nie zmuszaj mnie abym wjechał na Twoje topełłe i przy okazji do Wielkopolski poszukać Słowiankę ;) Jestem Stafielł, kiedy moja mhroczna czarna ukraina pomalowana w bordowe lekko białe kropki zjawi się na ulitzach tego województwa wtedy uklęknieta do komunii świętej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Gościu dałeś się nabrać na Maćka B. ? Dzieciak chyba z racji świetnej kuchni ;) dorobił się podszywa na ero. Chociaż powiem Ci, że jego poglądy na temat seksu, zasługują na docenienie. Uważał on swojego czasu, że kobiecie powinno wystarczyć, że on jej "tam" wsadzi swojego Wacusia, ;) bo palec to już broń boże, o innych przyjemnych czynnościach nie wspominając. Prawie go kiedyś dziewczyny zjadły za to, no ale. Maciek jest twardy i nie będzie się zniżał do czynności, które uważa za obrzydliwe i poniżające. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie wiedziałem, że to taki rozsądny chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Staff to nie jest mój temat. :) To miała być kontynuacja, ale łaski bez :P :D Co do striptizu, to nie bądź sfinia i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Ile razy prosiłam, Stafik daj maila, Stafik no gdzie ten mail dla mnie ? ;) Ciągle Ci było za daleko do netu, a teraz jakieś reklamacje ? :D:D A poza tym, jak Cię nie zobaczę na karuzeli chociaż na chwilę, to się zamienię w krwiożerczą pomarańczę i założę konkurencyjny dla Wilka temat: Staffieł to cienias hahaha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaczka!!!! musialaś?:(😠 a niech Ci pypeć na języku wyrośnie!!! Maciek to wspólny onan i tyle, dalsza dysputa nie ma sensu;) i 😘 dla Ciebie bo Cie lubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała    czytaczka
Jeszcze mi tylko pypcia na języku brakuje gościu :( O jaaa, ktoś mnie lubi :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×