Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie wkładki laktacyjne najlepsze?

Polecane posty

Gość gość

Jestem w ciąży z drugim dzieckiem i zaczęłam robić zakupy, pamiętam że jak karmiłam córę to niektóre wkładki mi nie odpowiadały, bo zostawały takie małe niteczki na sutkach albo przyklejały się do piersi... Które wkładki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
johnson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
johnsons

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niteczki? ;), ja używałam canpol, nuk i chyba johnson...te pierwsze dla mnie najlepsze...są też wielorazowe eko, też polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te "niteczki" to takie jak z waty ;) O eko nie słyszałam, muszę poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz używam jakiś zwykłych z reala albo rosmanowych babydream. Jak mocno nie cieknie to są ok. Na początku jednak sprawdzały mi się wyłącznie canpolowe, bo są duże. JJ są fajnie wyprofilowane, ale mnie się wiecznie przesuwały i ciekło po staniku, zdecydowanie najgorsze jakie miałam. nuk nie używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby dream z rosmana są dobre i do tego najtańsze ze wszystkich, z Johnson - moim zdaniem super chłoną ale są dosyć drogie, z canpol i belli - porażka- cienkie, wcale nie tanie a tandetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz popróbować, bo każdej co innego pasuje. Ja najbardziej lubię Nuk. Miałam próbkę johnsona, ale były dla mnie za grube i za sztywne. Miałam też z Baby ono lub canpola (teraz już nie pamiętam), w każdym razie one miały od zewnetrznej strony różowy nadruk, który przebijał na jasną koszulkę, beznadziejnie to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście polecam serdecznie wkłądki laktacyjne Simed. Są wyjątkowo chłonne, dzięki mocnemu przelepcowi doskonale trzymają się stanika i nie przemieszczają się, co w przypadku innych wkłądek bywa wyjatkowo irytujące. Cenowo wypadają super, niecałe 10 zł za pakę. http://www.simed.pl/produkty/wkladki-laktacyjne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×