Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miejsce gdzie można zjeść dobrą pizze w Łodzi

Polecane posty

Gość gość

Witam, znacie może miejsce gdzie można dobrze zjeść w Łodzi? Przyjechałam tutaj na studia i nie znam miasta. Podpowiecie gdzie mogę się udać by dobrze zjeść i się pobawić? Dzięki za każdą podpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Piotrkowskiej niezłych pizzerii jest sporo: La Strada, Drzwi Otwarte albo Presto na Piotrkowskiej. Fajna jest też przy Rewolucji 1905, niedaleko Ekonomicznego, ale nazwy nie pomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh, sory za masło maślane ;) Nie myślę już o tej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja mi smakuje pizza na Paderewskiego od rzgowskiej w kierunku ronda taka mała rodzinna pizzeria, chyba nawet tak się nazywa- rodzinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pizzerie Biesiadowo. Pizza pyszna, najlepsza w Łodzi. Zaraz koło Politechniki na Radwańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wiem gdzie to jest :) Pizzeria Rodzinna - bardzo dobra pizza i nie tylko. Często wpadam tam ze znajomymi :) Przemko z Mode LS prowadzi tam karaoke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto się przejść na Piotrkowską do Ganesh. Świetna indyjska restauracja, najlepsza w jakiej jadłem a przepadam za tą właśnie kuchnią i jak gdziekolwiek jestem to szukam takich właśnie lokali. Ceny mają rozsądne, co się rzadko zdarza, bo często restauracje za sam fakt, że sprzedają coś bardziej egzotycznego już sobie windują stawki po sufit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek33
Ciekawe połączenie smaków serwują w Ganesh na Piotrkowskiej. Jeśli nic nie mylę to dokładnie jest to kamienica przy Piotrkowskiej 69. Nie przyciąga estetyką z zewnątrz, ale na szczęście w środku już walory estetyczne są lepsze, a przede wszystkim walory smakowe dają radę. Sporo łagodnych dań, ale też jak ktoś lubi naprawdę pikantnie zjeść to znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita Sak
Na pl. Wolności jest maxipizza. Fajne ceny idą w parze z dobrym smakiem. Lokal sam w sobie jest w porządku, czysto i przyjemnie. Obsługa miła, pomocna. Pizza bardzo smaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w akademiku to dość często zamawiamy z chłopakami Studencką z Maxi Pizza. Bardzo dobra jest, ciasto mają zupełnie inne jakości niż to co w innych pizzeriach wcześniej kupowaliśmy. Pizza nie pływa w tłuszczu czy wodzie, wiozą ją w specjalnej torbie termicznej i trzeba uważać jak się ją bierze w ręce żeby sobie paluchów nie poparzyć, jakby prosto z pieca wyciągnięta. Menu i ceny są na maxipizza.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię pepperoni z Maxi pizza - maxipizza.pl, można zamawiać dowóz online na ich stronie. Jak na tej jakośc***izzę to naprawdę mało biorą, za dużą ostatnio dałem 25 zł a taką dużą to się można we dwie osoby najeść po sam sufit :) Ciasto jest świeże, ja preferuję te grubsze jest fajne puszyste, na jedzenie czeka się krótko bo z tego co wiem mają specjalne piece które tam w ciągu chwili opiekają wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało jest pizzerii które robią dowóz i naprawdę potrafią dowieźć gorącą pizzę, to powinno być tka ciepłe żeby nie można było wziąć w ręce...raczej się spotykam z pizzeriami które taką pizzę na wpół ciepłą przywożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie tylko Maxipizza jest na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często zamawiam pizze z Maxipizzy i jeszcze sie nie zawiodłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dobra i świeża pizza to tylko Di Como w Łodzi na Kossaka 12, często u nich zamawiamy i naprawdę smakuje wyśmienicie, świeże składniki i pyszne ciasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Posmakowała mi ostatnio pizza z ananasem od Maxi Pizza (ich menu masz na maxipizza.pl). Oni generalnie w przeciwieństwie do innych lokali robią ciasto na pizzę na bieżąco i to potem czuć w smaku. Nie mogłem dojść dlaczego ich ciasto jest tak dobre dlatego się któregoś razu spytałem obsługi jak oni to robią i się okazało, że co godzinę jest świeże ciasto wyrabiane....No, to jest właśnie ten sekret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenka21

Także polecam pizzerie Di Como w Łodzi na Kossaka 12, zawsze smacznie i świeże składniki, chyba jedyna taka oryginalna pizza w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina65

Z fajnych i bez wątpienia godnych polecenia miejsc w Łodzi w których warto zjeść smaczna pizze, zobacz na Kossaka 12 gdzie masz lokal Di Como, kilka razy już ta byliśmy i zawsze nam smakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×