Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Skarbik, ja wierze, ze Ci sie uda, tylko na spokojnie, przyjdzie i Twoj czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea1
skarbik, ja tez w to wierze! dziewczyny jak radzicie sobie z zaparciami? dandm, puscil Cie ból kosci krzyzowej? ile Cie tro trzymało? bo mnie trzyma cały czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu, super , ze wszystko dobrze z Waszym malenstwem, a jaka plec w koncu, potwierdzil chlopaka? teraz jestes juz spokojniejsza, Orchidea, bol mnie puscil na szczescie, czasem wieczorem poczuje po wyczerpujacym dniu, staram sie spacerowac dosc dlugo i jest ok, coraz ocniej czuje ruchy malego, fajne uczucie, Staraczki walczcie o swoje szczescie, ja wierze ze sie Wam uda :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dziś USG. Wszystkie parametry w normie. Malutka ma już 540g :-) Na badaniu była grzeczna, raczej spokojnie sobie leżała, za to przed badaniem i po obiedzie dawała czadu :-) W przyszłym tygodniu badanie z glukozą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam przypadek, gdzie po po zapłodnieniu w Invimedzie in vitro para cieszy sie teraz najpiekniejszymi chwilami jaki jest ciąża(7 miesiac). Po mału przytotowuja sie do narodzin dzidzi. Nie moga sie doczekac. A co wazne panstwo pomoglo zrefundowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może załóż wątek o tej klinice, którą tak reklamujesz, bo tu większość osób leczy się w NOVUM. Ale bezsensownie nie podkreśla tego faktu na każdym kroku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Lillalu, dort bardzo się cieszę, że wszystko w jak najlepszym porządku z Waszymi maluszkami :-) Rosną szybciutko szkraby małe :-) Orchidea mam nadzieję, że jak najszybciej wyjdzie ci ten ból!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga a u Ciebie jak? Kiedy transfer?/ orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Sylvia co u Was , i wzywam andzia100 co z Tobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... straszna... tyle pacjentów w Novum... ponoć już nikogo nie przyjmują (nawet komercyjnie, nie wiem ile w tym prawdy) a tutaj u nas brak nowych staraczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lillalu w programie nie przyjmuja, bo MZ zablokowalo, a komercyjnie na pewno, bo na ostatniej wizycie w Novum rozmawialismy z naszym dr i mowil ze maja sily przerobowe./ orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
joahna i cala reszta, witajcie :) Pisałam juz wczesniej ale nie chcący wcisnełam zgłos i usunieto mój post :) wiec jestem jeszcze raz. U Nas oki, czujemy sie dobrze oprócz tego,że od tyg łapią mnie straszne skurcze łydek w nocy no i z doborem pozycji snu juz jest ciężej.o wiele czesciej tez do toalety juz wstaje w nocy 3-4razy. Tydzien temu mały ważył 1,5 kg :) Wyprawka prawie gotowa, kilka drobnych rzeczy pozostało dokupic, Czekam na łóżeczko i komode, Wozek też mam joahna xlandera move africa...... gondola nie jest za wielka ale moze do zimy wystarczy ;) Obecnie mamy 31tc, za tydzien konczymy zajęcia w szkole rodzenia, dzis była polożna środowiskowa u mnie, troche sobie pogadałyśmy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Nie straszcie mnie... Oby dla tych które już są w programie były miejsca, tak bardzo chciałabym jeszcze przed wakacjami podejść do drugiej stymulacji. Mam nadzieje że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dlugo czeka się na wizytę w novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbik! Nowych, co chca sie przeniesc nie przyjmuja....TY juz jestes w Novum to spokojnie, wszystkie proby Ci zrobia!!!/ Sylvia ale Ci fajnie, ze juz tuz tuz.... 31 tc, super! orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy sylvia chodzilas do szkoly rodzenia? Orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Orchidea To byl koniec marca czyli jakis 23-24 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorammaar
Cześć Dziewczyny Ja juz koncówka stymulacji i w pon bedzie punkcja. Trochę mam pietra jak to będzie po bo pęcherzyków mam multum i trochę mnie pewnie pokłują ale będę dzielna. Do N jezdzimy co drugi dzień ba jest ryzyko przestymulowania - byle do przodu. Czy oprucz tego że przed pukcją nie można jesc****ic to są jakieś rzeczy zabronione tzn gdzies czytałam że nie można używać perfum i tp, czy to prawda? Macie dla mnie jakieś rady? Bede wdzięczna :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek76
cześć dziewczyny jestem nowa na forum. na początek chciałabym wszystkim którym się udało pogratulować.U nas mimo długich starań nie udaje się. Dodam że nie znaleziono przyczyny naszych niepowodzeń. Obecnie jesteśmy na etapie trzeciej próby MZ.Pierwsza to wyszła c.b . druga mało co do transferu by nie doszło z racji póżnego zapłodnienia bo dopiero po 2 dobie po punkcji ale były 2 6kom . Mam nadzieję że 3 próba będzie bardziej owocna.Wizyta startowa 26 maja oby do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leweczek76
Dorammaar, lepsza jest błoga nieświadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, milo, ze kolejne osoby dołaczyly do naszego forum, zycze Wam oczywiscie sukcesu w dazeniu do upragnionego celu, jesli chodzi o punkcje to ja nic wiecej nie robilam niz napisalas, nie denerwuj sie, bedzie dobrze :) u nas mały coraz czesciej daje o sobie znac, chyba robi mu sie ciasniej, brzuszek mam wrazenie ze z dnia na dzien rosnie w oczach, a tak poza tym wszystko u nas dobrze, za poltora tygodnia mamy usg polowkowe, powiem Wam, ze ten czas naprawde szybko leci, Sylvia za chwile bedziecie mili swoje maleństwo na swiecie, a dopiero co pamietam jak pisalas o transwerze :) staraczki- za Was kciuki caly czas zacisniete i czekamy na wiesci o kolejnych transwerach i stymulacjach :) Kotek, mam nadzieje ze podejmiesz wlasciwa decyzje i ze wreszcie bedziesz mogla cieszyc sie macierzynstwem, mysle, ze dawczyni komorki to dobre rozwiazanie, gdybys chciala pogadac jestem do dyspozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Orchidea ja teraz czekam czy endometrium przekroczy 9 i pewnie wtedy decyzja kiedy transfer. Liczę, że to będzie końcówka następnego tygodnia. Jak się czujesz? Minął ci ból? Dorammar też byłam przestymulowana. Ale nie czułam się jakoś bardzo źle. Na transfer zdecydowaliśmy się chociaż teraz myślę sobie, że mogliśmy zaczekać. Lekarze powiedzieli mi, że przeszłam lekko to przestymulowanie i nic się nie działo bo nie było ciąży... Powodzenia w poniedziałek!!! Życzę ci mocnych, dojrzałych komóreczek i pięknych zarodków. Leweczek za ciebie też trzymam kciuki, żeby trzecia próba była udana. U kogo jesteś? Sylvia to niedługo zacznie się odliczanie !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie czas leci niesamowicie szybko. U nas już 23tc. Mała kopie i ma już swój czas na przebudzenia i dawania o sobie znać. Trzymam kciuk za nowe osoby! Co do punkcji, to ja nic więcej nie robiłam poza tym, że byłam na czczo zgodnie z zaleceniami na kartce. Ze zrezygnowaniem z perfum w tym dniu to faktycznie prawda. Tak szczerze przyznam, że patrząc na to, co się aktualnie dzieje w naszym kraju... to cieszę się, że in vitro z MZ mam już za sobą... Skóra cierpnie co będzie się działo jak do głosu dojdzie PiS ze swoimi poglądami... żeby nas tylko te ciemniaki nie wsadzili do więzienia za poddanie się in vitro... :-/ A o refundacji pewnie będzie można zapomnieć... Także dziewczyny szybko się sprężajcie i życzę Wam z całego serca powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dort, PIS nie moze wygrac tych wyborow, wtedy o dziecku moga pary takie jak my zapomniec... u Was juz 23 tydzien, jejciu, dopiero co pragnelysmy byc w ciazy, a tu juz takie zaawansowane ciaze, Skarbik, Kinga i inne starajace sie, juz niebawem i Wy bedziecie przezywaly to co my teraz, czego Wam z calego serca zyczymy, to tylko kwestia czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dort czas zasuwa nieublagalnie, ale chociaż w tej jednej sytuacji mnie to cieszy bo do ujrzenia malucha coraz blizej :) Jak wyprawk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dziewczyny, kiedy zaczelyscie kompletowac wyprawke? od ktorego tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kinga . ja jestem teraz u dr.Z ,wcześniej byłam u dr.Zyg. ale była wtedy na urlopie dlatego zmieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Ja juz można powiedzieć wyprawkę powoli kompletu je a wręcz finiszuje zostały tylko kosmetyki, rzeczy do pielęgnacji maluszka wanienka no i dwie komody do pokoju dzisiusia :-) łóżeczko stoi tylko trzeba pościel kupić boże jakie to fajne uczucie kupować rzeczy wreszcie dla swojego dzidziusia. Sylvia jak tam u ciebie 'na dole' bo mnie się chyba powoli kości ruszają i takie dziwne uczucie czasami jest. Buziaki i witam nowe staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też już się czasem tęskni za małą... Ale pewnie szybko minie czas i nie wiadomo kiedy zrobi się koniec sierpnia i wrzesień... Czasem mnie boli prawy bok, taki ból jak kolka i każdy krok sprawia ból. Mam to ostatnio od dwóch dni, to chyba kropka tak się pcha. Aż strach pomyśleć jak się człowiek będzie czuł w ostatnich m-cach. Ja zaczęłam kupowanie ciuszków i jakiś d**ereli już w styczniu... Mimo, że to były pierwsze tygodnie... Ale wykorzystywałam promocje, wyprzedaże i na pewno przyoszczędziłam sporo kasy. Zimą też kupiłam kilka ciążowych bluzek i tunik na lato. A teraz ich ceny poszybowały co najmniej dwukrotnie do góry. Ostatnio kupiłam komplet butelek ze sterylizatorem, laktator i bujaczeko-leżaczek dla małej. Na Feedo mają chyba najtańsze pampersy jak porównywałam z innymi sklepami. Wózek i nosidełko do auta wstępnie zaklepane u znajomej do odkupienia. Pozostaje łóżeczko, pościel, komoda z przewijakiem i środki pielęgnacyjne. Cała masa rzeczy jest potrzebna do obsługi tego małego człowieczka :-) Pozdrawiam Was ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×