Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Memories Vacations opinie

Polecane posty

Gość gość

Cześć! Czy ktoś z Was był może na wycieczce z biurem podróży Memories? Jak wrażenia? Warto jest z nimi lecieć na wycieczkę? Chcielibyśmy się z mężem wybrać tej zimy na safarii do Kenii i nie ukrywam ,że najbardziej spodobał nam się program zaproponowany właśnie przez to biuro. A sami raczej się tam nie wybierzemy ( nawet nie wiedziałabym jak się zabrać za organizację ...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jezdze na wycieczki organizowane przez biura nie mam nabozenstwa to snobizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wolę wybrać się na wycieczkę zorganizowaną przez biuro podróży. Wcale nie jest dużo drożej a przynajmniej o nic człowiek nie musi się martwić. Rozumiem, że ktoś jest podróżnikiem, lubi zwiedzać na własną rękę. Sama jednak wolę jak wszystko jest zorganizowane, dopięte na ostatni guzik i mieć po prostu pewność, że urlop będzie udany. Byłam z biurem Memories na Bali. Jestem pod wrażeniem, do tej pory była to najlepsza wycieczka na jakiej byliśmy z mężem ( była to nasza podróż poślubna). Piękne plaże, fajny program zwiedzania. Dobry hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nritka3
Byłam z nimi na pierwszej mojej podróży zagranicznej do tak dalekiego kraju. Wybraliśmy się do Tanzanii na safari. Sami byśmy raczej tego nie zorganizowali. Do niczego nie mam zastrzeżeń. Szybkie transfery, opieka biura. Safari super ! Zobaczyliśmy bardzo wiele zwierzaków. A i jeszcze jeden miły akcent. Była to nasza podróż pośłubna i dostaliśmy szampana z kieliszkami w pokoju oraz kosz owoców !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam,że taki wyjazd z biurem może się wydawać trochę droższy niż podróżowanie samemu ale warto bo zobaczycie więcej. Sama zastanawiałam się czy wybrać się do Emiratów Arabskich sami z meżem czy z biurem . Zdecydowaliśmy się własnie na tę drugą opcję i jesteśmy zadowoleni. Lecieliśmy właśnie z biurem memories. Mieliśmy bardzo konkretnego przewodnika, dzięki któremu duuuuuużo dowiedzieliśmy sie o tym kraju. Fajne hotele, wszystko zorganizowane bardzo sprawnie. Nie trzeba było kombinować z dojazdami. Myślę,że jeszcze nie raz się z nimi zabierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×