Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pies śmierdzi

Polecane posty

Gość gość

Witam, od jakiś 2mcy jestem posiadaczką 9.letniego owczarka niemieckiego długowłosego. Nie do końca chciałam go mieć, jakbym go nie wzięła to by wylądował na ulicy, ale skoro już jest, to trzeba się nim zająć. Pies chyba nigdy nie był kąpany, ale jakoś specjalnie nie śmierdział. Wykąpałam go w szamponie dla psów 2mce temu, i ok tygodnia temu i mimo wszystko strasznie śmierdzi. Jakie mogą być przyczyny i czy są jakieś sposoby na pozbycie się smrodku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może śmierdzi mu z pyska? Bo jak tak to może być wina jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz mnie tutaj zjada, ale są perfumy dla psów. zwierzęciu całkiem obojętne, a neutralizuja zapach i nadają całkiem przyjemny. ale i tak powinna go wykąpać juz. perfumy Benek szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psy długowłose zwłaszcza, niestety, ale mają swój "zapach" czy smród, nieważne, jak to nazwać niestety zwłaszcza po spacerze a już bardzo - po spacerze w deszczu dla psa i jego pobratymców zapach jest ważnym informatorem o stanie zdrowia m.in., ale też rui, stanie psychiki itd. perfumy nie są obojętne dla psa, zakłócają jego naturalne zachowania i postrzeganie go przez inne psy, czyli też zachowania społeczne juz lepiej jest go częściej kąpać tak na wszelki wypadek jeszcze obejrzyj dokładnie jego skórę, może ma jakąś chorobę smrodliwą, np. grzybicę? jak sama się na tym nie znasz, idź do weta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak brałam ze schroniska swojego psiaka, babeczka - weterynarz stamtąd uprzedziła mnie, że po jakimś czasie pies może zacząć wydzielać nieprzyjemne zapachy. Powiedziała, że może tak się dziać na tle nerwowym, psy wydzielają wtedy łój nieprzyjemny dla ludzkiego nosa. Poradziła mi, żebym w razie czego przetarła sierść psa ściereczką lekko nasączoną denaturatem. Co prawda nie skorzystałam z tej rady, bo nie było takiej potrzeby, ale może u Ciebie poskutkuje. Zapewniła mnie, że w żadnym wypadku to zwierzakowi nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie, ze może warto zabrać takiego psiaka do salonu dla zwierząt (http://www.fryzjerpieskow.pl/), tam na pewno otoczony byłby profesjonalną opieką i odpowiednio wykąpany. Może masz słaby szampon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do weta na oczyszczenie gruczołów okoloo*****wych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×