Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwieść fizjoterapeute?

Polecane posty

Gość gość

Witam i od razu przepraszam za brak polskich znakow, poniewaz pisze z telefonu. Od dwoch lat borykam sie z fantazja i pociagiem do mezczyzny, ktory jest moim fizjoterapeuta. Widujemy sie tylko co pol roku i to w gabinecie. Fizjo jest niewyobrazalnie przystojnym mezczyzna po 40. Zawsze mialam slabosc do starszych. W sumie od momentu, gdy zaczelam interesowac sie plcia przeciwna. Jest on znajomym mojego wujostwa. Skad inad dowiedzialam sie, ze ma duza slabosc do kobiet. Pierwsza wizyta minela spokojnie procz tego, ze lapiac mnie za szyje sprowadzil do pozycji odpowiedniej czyli ala piesek lecz na stojaco. Druga byla no coz... lekkim zaskoczeniem, ze tak moze sie zachowac fizjoterapeuta. Gdy lezalam w bieliznie na brzuchu po badaniu trzasnal mi gumka od stringow. Potem gdy bylam juz ubrana rzucil tekst bym sie nie lajdaczyla po krzakach wiecej (odnosnie wypadku) i klaps na odchodne. Zamurowalo mnie i nie zareagowalam. Trzecia wizyta dosc spokojna (byl drugi fizjo rowniez), lecz zamiast po imieniu nazywal mnie "Bestia". Odporwadzil mnie dlugim korytarzem i w pewnym momencie zlapal w pasie przeprowadzajac orzez drzwi. Czwarta wizyta przede mna. Dodam, ze po tym klapsie napisalam do niego czy ma ochote na kawe w moim towarzystwie to zapytal sie skad taki pomysl? Napisalam wprost ze odp bym, ze z klapsow ale powiem, ze lubie popatrzec na przystojna meska twarz. Wystraszyl sie i naprzepraszal obiecujac, ze wiecej tak nie zrobi. Strasznie mnie kreci. Fantazjuje o nim non stop mimo, ze mam 25 lat. I nie chodzi mi o zwiazek lecz zwierzeca chuc niestety. Ufff... ktos to cale przeczytal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja przeczytałem całe, jest nagroda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeczytałam Jeśli chodzi tylko o zaspokojenie chuci, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo wiem, jak.sie za to zabrac. Nigdy nie bylam zbyt smiala w rozpoczynaniu fizycznej czesci. Mimo, ze jestem dosc otwarta i radosna. Jakies pomysly od mezczyzn? Co zrobic by znow."klepnal" albo odwazyl sie cos sam zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tez całe przeczytała.m. No tak..można wyciągnąć z takiego zachowania pewne sygnały ale kto wie..może on tak się na codzień zachowuje. Jeżeli jednak on jest wolny (czyt nieżonaty) i Ty też..to czemu by sobie dobrze nie bzyknąć i nie spełnić fantazji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy to jakas roznica czy zachowuje sie tak na codzien czy nie? Pewnie wzgledem niektorych tak. Wg mnie tak czy siak wskazuje na ochote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na początek możesz mu powiedzieć że nie miał za co przepraszać jeśli chodzi o te klapsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle, ze.to bylo rok temu. Teraz przygotowalam sobie tekst na ewentualnego klapsa. Czyli... poprosic by tak wiecej nie robil. Gdy przeprosi lub przytaknie moge dodac, ze nie czuje sie urazona wrecz przeciwnie. Ktos inne pomysly? Gubie sie juz we wlasnej glupocie i porzadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beda jak nic nie zrobi co moglabym pociagnac :P Jakies pomysly?? Pytam drugi raz heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czyli... poprosic by tak wiecej nie robil. Gdy przeprosi lub przytaknie moge dodac, ze nie czuje sie urazona wrecz przeciwnie" to sie nie trzyma kupy. skoro nie jestes urazona, to po co chcesz prosic, zeby tak wiecej nie robił? :D po klapsie np zamrucz przeciągle, albo "przypadkiem" chwyc go za np udo.. i przesun po nim ręką. to chyba bardziej sie trzyma kupy? ;) no i dalej to juz improwizacja jak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypadkiem zlapac za udo? How... jak facet sprzedaje klapsa gdy jest za kobieta :) Ja to bym zapytala najchetniej czy mu nie oddac. Na mruczenie jestem za niesmiala. Ehh... a jak mam faceta to nie mam oporow przed niczym w lozku. A tak jestem c**a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co moglabym pociagnac"- takie rzeczy to chyba wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na przyklad za udo.. niekoniecznie musi byc udo, moze byc cokolwiek.. majtnij ręką, ot ze niby "odruchowo" albo "spanikowałas"... ;) na co trafisz to bedzie, wazne zeby okazac reakcję na bezposrednie dzialanie. (mozesz oczywiscie odwrocic się, i rozpocząc gorącą tyradę jak bardzo on ci sie podoba, jak podnieca i zdjąc majtki, ale byloby to chyba trochę sztuczne i pretensjonalne. :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dzieki :D Chodzi mi o sytuacje nie czesc ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci da klapsa to sie spytaj "co tak lekko"? Albo "a drugi posladek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak spanikuje stojac przed nim? :D Moge podskoczyć...i wyjde z siebie i z pomieszczenia. Wtedy klaps byl na odchodne. Za pas zlapal mnie, gdy poczulam 3 uchem, ze cos zrobi. Jednak kobiety wyczuwaja wzrok na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego ze wyczuwają, jak nie wiedza co z nim zrobic. :classic_cool: :P nie wiem, no wymysl cos, ty znasz realia scenki, nie my. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci da klapsa to sie spytaj "co tak lekko"? Albo "a drugi posladek"? To mi sie podoba1 :) To teraz wersja z lapaniem w pasie. Natychiastowy obrot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym, klaps w tylek nie jest chyba az tak czesty dla kobiet ze dostaja go codziennie i od kazdego.. wiec "okazac zywszą reakcję" mozna. ;) albo nie wiem, ubierz sie w cos przeswitujacego.. albo przypadkiem cos odsłon.. full patentów przecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie ze pomoglem :) Jak cie zlapie w pasie to wtedy ty go klepnij w tylek i natychmiast sie zasmiej,obracajac to w zart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odslon cos? Bielizna, mówi Ci to cos? Bardziej chyba nie moge! :) Ale tym razem, chyba figi z koronka a nie stringi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nam zniknela autorka, pewnie obmysla plan :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zniknelam... ostatni wpis był moj ;) Plan przyjelam z pytaniem czemu tak slabo. A co do reszty nadal nie mam pojecia. Grzeje mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az bym chcial sie znalezc w odwrotnej sytuacji, czyli byc pacjentem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toc ja jestem pacjentka wiec jak w odwrotnej sytuacji? Jestes fizjo lub dr ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialem na mysli wizyte jako pacjent u kobiety fizjoterapeutki. Swego czasu jak chodzilem to mialem fantazje na temat tych fizjoterapeutek ktore mi robily zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chcialabym fantazje wprowadzic jednak w zycie. Mloda jestem. Jeszcze dosc pocoagajaca. Pelna usta piersi biodra... Ale ehhh... ciezko ze mna :P Za.dlugobede zwlekac z ruchem i juz nie bedzie mogl haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pelne usta i piersi powiadasz? Brzmi ciekawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mam takie kobiece ksztalty... Wieszakiem nie jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×